*****-->
طراحی سیاه قلم
Xبستن تبلیغات

آخرین اخبار سینمای جهان

گزارش باکس آفیس هفته اخیر و صدرنشینی فیلم جدید «غارتگر» (The Predator)

همانطور که انتظار می رفت، جدیدترین قسمت از مجموعه «غارتگر» در اولین هفته اکران توانست فاتح گیشه های امریکا باشد.

اثر جدید کمپانی فاکس قرن بیستم، «غارتگر» (The Predator) در اولین هفته اکران در جایگاه اول جدول باکس آفیس قرار گرفت و توانست در سه روز اول اکران به فروش افتتاحیه ۲۴٫۲ میلیون دلار دست پیدا کند. این فروش نسبت به فروش افتتاحیه آخرین قسمت از این مجموعه که در سال ۲۰۱۰ اکران شد بیشتر بوده و مقدار کمی با فروش افتتاحیه فیلم اصلی فاصله دارد (قسمت اول این فیلم در ژوئن ۱۹۸۷ توانست فروش افتتاحیه ۱۲ میلیون دلاری را ازآن خود کند که در سال ۲۰۱۸ برابر ۲۶٫۶ میلیون دلار است.) در گیشه های خارج از خانه نیز این فیلم توانست به فروش ۳۰ میلیون دلاری دست پیدا کند. بدین ترتیب، فروش جهانی این فیلم در هفته اول اکران ۵۴ میلیون دلار خواهد بود. کارگردانی این فیلم برعهده شین بلک بوده و ستارگانی از جمله بوید هالبورک، الیویا مان، تومانس جین، جیک بیوزی و جاکوب ترمبلی در آن حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته اند. صدرنشین هفته گذشته، «راهبه» (The Nun) نیز با ۶۶ درصد افت فروش نسبت به هفته قبل، جایگاه دوم جدول باکس آفیس را به خود اختصاص داد.

«راهبه» با اضافه کردن ۱۸٫۲ میلیون دلار، فروش خانگی خود را پس از ۲ هفته اکران به رقم ۸۵ میلیون دلار رساند. در باکس آفیس خارجی نیز این فیلم با اضافه کردن ۳۳٫۱ میلیون دلار از سینماهای ۶۲ کشور، فروش خارجی خود را به رقم ۱۴۳٫۶ میلیون دلار رساند. در مجموع، فروش جهانی این فیلم ۲۲۸٫۷ میلیون دلار خواهد بود. فروش این فیلم به خوبی فروش قسمت های قبلی مجموعه «احضار» است و انتظار می رود تا در هفته های آینده فروش بیشتری را ازآن خود کند. ستارگانی از جمله دمیان بیچیر، تیسا فارمیگا، شارلوت هوپ، جوناس بلوکت، اینگرید بیسو، بانی ارونز و جانی کوین در فیلم «راهبه» حضور داشته و به ایفای نقش می پردازند. جیمز وان نیز کاگردانی این فیلم را برعهده داشته است. اثر جدید کمپانی لاینزگیت تحت عنوان «یک لطف ساده» (A Simple Favor) نیز با اکران در سینماهای آمریکا به فروش افتتاحیه ۱۶ میلیون دلاری دست پیدا کرد و توانست جایگاه سوم را به خود اختصاص دهد.

با توجه به اینکه بودجه ساخت این فیلم ۲۰ میلیون دلار تخمین زده شده است، این فروش افتتاحیه نمی تواند چندان برای استودیو سازنده راضی کننده باشد. در جایگاه چهارم، «ریک سفید پوست» (White Boy Rick) کمپانی سونی پیکچرز را شاهد هستیم که با فروش افتتاحیه ۸٫۸ میلیون دلاری، این جایگاه را به خود اختصاص داد. ریچی مریت نقش شخصیت اصلی این فیلم را در کنار متیو مک کانهی ایفا می کند. کارگردانی این فیلم برعهده یان دمانگ بوده است. جایگاه پنجم جدول باکس آفیس نیز به فیلم «آسیایی های خرپول» (Crazy Rich Asians) اختصاص دارد که در هفته پنجم اکران توانست به فروش خانگی ۸٫۷ میلیون دلاری دست پیدا کند و فروش خانگی خود بعد از پنج هفته اکران را به رقم ۱۴۹٫۴ میلیون دلار برساند. این فیلم ستارگانی از جمله کنستانس وو، جما چان، لیسا لو، کن جیونگ و میشل یئو را در خود جای داده است. تهیه کنندگی این فیلم برعهده نینا جاکوبسن و براد سیمپسون بوده و کارگردانی آن را نیز جان ام. چو برعهده داشته است.

چه فیلم هایی هفته آینده به‌روی پرده‌های سینما می روند؟

فیلم جدید اسکار آیزاک تحت عنوان «خود زندگی» (Life Itself) در ۲۵۰۰ سالن سینما به‌روی پرده می‌رود. فیلم «خانه‌ای با یک ساعت روی دیوارش» (The House with a Clock in its Walls) که اثری خانوادگی بوده و ستارگانی ازجمله جک بلک و کیت بلانشت در آن جضور دارند نیز در ۳۳۰۰ سالن سینما اکران می شود.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته گزارش باکس آفیس هفته اخیر و صدرنشینی فیلم غارتگر اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

اولین تصویر برد پیت در فیلم «سفری به سوی ستارگان» (Ad Astra) منتشر شد.

وی در کنار ستارگانی از جمله تامی لی جونز در این فیلم به ایفای نقش پرداخته است.

اولین تصویر بازیگر مشهور هالیوودی، برد پیت در فیلم «سفری به سوی ستارگان» (Ad Astra) منتشر شد. این فیلم داستان شخصی به نام روی مک‌براید (با نقش آفرینی برد پیت) را روایت می کند که سعی دارد پس از ۲۰ سال طی سفری طولانی پدرش را پیدا کند. بیست سال پیش، پدر مک‌براید (با نقش‌آفرینی تامی لی جونز) به ماموریتی یک طرفه به سمت سیاره نپتون اعزام شد تا بتواند نشانه هایی از حیات را در این سیاره پیدا کند و تا به امروز نیز به زمین باز نگشسته است. به نقل از وبسایت خبری ددلاین، کمپانی فاکس قرن بیستم اعلام کرده که «سفری به سوی ستارگان» در تاریخ ۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۱ دی ماه ۱۳۹۷) به روی پرده های سینما می رود اما به تازگی شایعاتی منتشر شده و حاکی از این است که فاکس قرن بیستم سعی دارد تا این فیلم علمی تخیلی را در دسامبر ۲۰۱۸ اکران کند. شما می توانید در ادامه تصویر برد پیت در این فیلم را مشاهده کنید:

مسئول فیلمبرداری فیلم «میان‌ستاره‌ای» (Interstellar) یعنی هویت فن هویتما فیلمبرداری این فیلم را برعهده داشته و از نظر نور و رنگ های به کار رفته، این فیلم شباهت های زیادی به اثر کریستوفر نولان دارد. با اینحال طبق داستانی که «سفری به سوی ستارگان» دنبال می کند، نمیتوان شباهت داستانی بین این دو اثر پیدا کرد. کارگردانی این فیلم نیز برعهده جیمز گری بوده که در کارنامه کاری خود ساخت فیلم هایی از جمله «شب از آن ماست» (We Own the Night)، «شهر گمشده‌ٔ زی» (The Lost City of Z) و «مهاجر» (The Immigrant) را به ثبت رسانده است.  طبق خبر های منتشر شده فیلم بعدی این بازیگر نیز در ژانر جاسوسی خواهد بود و اقتباسی از رمان «من زائرم» خواهم بود. دونالد ساترلند، جیمی کندی، کیمی شیلد، جان اورتیز، جان فین و روث نیگا از جمله بازیگران دیگری هستند که در این فیلم حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته اند.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته انتشار اولین تصویر برد پیت در فیلم سفری به سوی ستارگان اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

گزارش باکس آفیس هفته اخیر و صدرنشینی فیلم ترسناک «راهبه» (The Nun)

همانطور که انتظار می رفت، جدیدترین اسپین آف مجموعه «احضار» توانست در هفته اول اکران جایگاه اول را به خود اختصاص دهد.

جدیدترین اسپین آف مجموعه «احضار» (The Conjuring) تحت عنوان «راهبه» (The Nun) رقیبان خود در سرتاسر جهان را ترساند و رکوردی جدید برای این مجموعه به ثبت رساند. فروش افتتاحیه این فیلم ۵۳٫۵ میلیون دلار تخمین زده شده است. این فیلم همچنین توانسته در گیشه های خارج از خانه، فروش ۷۷٫۵ میلیون دلاری داشته باشد و فروش جهانی خود در اولین هفته اکران را به رقم ۱۳۱ میلیون دلار برساند. پیشتر، بیشترین فروش افتتاحیه این مجموعه به قسمت اول «احضار» تعلق داشت که توانست در سال ۲۰۱۳ کار خود را با فروش ۴۱٫۸ میلیون دلاری در گیشه های آمریکا آغاز کند. قسمت دوم این فیلم نیز با فروش جهانی ۳۲۰ میلیون دلاری بیشترین فروش جهانی این فرنچایز را داشته و احتمال می رود که «راهبه» بتواند این رکورد را بشکند. ستارگانی از جمله دمیان بیچیر، تیسا فارمیگا، شارلوت هوپ، جوناس بلوکت، اینگرید بیسو، بانی ارونز و جانی کوین در فیلم «راهبه» حضور داشته و به ایفای نقش می پردازند. جیمز وان نیز کاگردانی این فیلم را برعهده داشته است. «آسیایی های خرپول» (Crazy Rich Asians) نیز برای اولین بار از زمان اکران طعم سقوط را چشید. این فیلم کمدی توانست در هفته اخیر به فروش خانگی ۱۳٫۶ میلیون دلاری دست پیدا کند و جایگاه دوم را به خود اختصاص دهد.

با توجه به هفته گذشته، فروش این فیلم نسبت به هفته قبل دچار افت ۳۸ درصدی است. با اینحال، با وجود استانداردهای باکس‌آفیس مدرن این افت قابل قبولی است. فروش خانگی این فیلم تا به اینجا به رقم ۱۳۶ میلیون دلار رسیده است. در مجموع، با در نظر گرفتن فروش خارجی ۲۸٫۵ میلیون دلاری این فیلم تا به اینجا، فروش جهانی «آسیایی های خرپول»  به رقم ۱۶۴٫۷ میلیون دلار می رسد. این فیلم ستارگانی از جمله کنستانس وو، جما چان، لیسا لو، کن جیونگ و میشل یئو را در خود جای داده است. تهیه کنندگی این فیلم برعهده نینا جاکوبسن و براد سیمپسون بوده و کارگردانی آن را نیز جان ام. چو برعهده داشته است. اثر جدید ستاره هالیوودی، جنیفر گارنر تحت عنوان «نعناع تند» (Peppermint) با اکران در سینماهای آمریکا در جایگاه سوم قرار گرفت. فروش افتتاحیه این فیلم ۱۳٫۳ میلیون دلار تخمین زده شده است. کارگردانی این فیلم نیز برعهده پیر مورل بوده است. فیلم علمی تخیلی «مگ» (The Meg) با نقش‌آفرینی جیسون استاتهام در هفته اخیر به فروش خانگی ۶ میلیون دلاری دست پیدا کردن و فروش خانگی خود را بعد از ۵ هفته اکران به رقم ۱۳۰ میلیون دلار رساند.

در گیشه های خارج از خانه، «مگ» وضعیت بهتری داشته و توانسته با اضافه ردن ۱۱٫۳ میلیون دلار، فروش خارجی خود را به رقم ۳۶۰٫۴ میلیون دلار برساند. بدین ترتیب شاهد فروش جهانی ۴۹۲ میلیون دلاری از این فیلم هستیم. کارگردانی این فیلم برعهده جان ترتل تاب بوده است و ستارگانی ازجمله جیسون استاتهام، لی بینگ بینگ، روبی رز، رین ویلسون و کلیف کرتیس در آن حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته اند. در جایگاه پنجم، «جستجو» (Searching) را شاهد هستیم که توانست با فروش ۴٫۵ میلیون دلاری، این جایگاه را به خود اختصاص دهد. این فیلم توانسته در هفته اخیر با اضافه کردن ۷٫۵ میلیون دلار، فروش خارجی خود را به رقم ۱۷٫۷ میلیون دلار برساند. این را هم اشاره کنیم که «جستجو» هنوز در کشور هایی چون استرالیا، فرانسه، آلمان، برزیل، مکزیک، اسپانیا، ژاپن و ایتالیا اکران نشده است.

هفته آینده شاهد اکران چه فیلم‌هایی خواهیم بود؟

هفته آینده، فیلم اکشن و موردانتظار «غارتگر» (The Predator) در بیش از ۳۹۰۰ سالن سینما به‌روی پرده می رود. اثر جدید استودیو لاینزگیت، «یک لطف ساده» (A Simple Favor) در ۳۰۰۰ سالن سینما اکران می شود. اثر جدید متیو مک‌کانهی، «ریک پسر سفید پوست» نیز در ۲۴۰۰ سالن سینما اکران می شود.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته گزارش باکس آفیس هفته اخیر و صدرنشینی فیلم راهبه اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

برندگان اولین شب از مراسم امی سال ۲۰۱۸ معرفی شدند.

«بازی تاج و تخت» به خوبی در این مراسم درخشید.

اولین شب از مراسم امی ۲۰۱۸ برگزار شد. در این مراسم، سریال محبوب «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) توانست با بردن ۷ جایزه، بیشترین جوایز را ازآن خود کند. از آنطرف نیز فصل جدید سریال «داستان جنایی آمریکایی» (American Crime Story) توانست در پایان مراسم به ۴ جایزه دست پیدا کند. شبکه HBO که به خاطر سریال «بازی تاج و تخت» در این مراسم خوش درخشید، در پایان توانست ۱۳ جایزه را به خود اختصاص دهد. این در حالی است که شبکه های نتفلیکس و FX به ۱۰ و ۷ جایزه دست پیدا کردند. حال به سراغ لیست برندگان این مراسم برویم:

بهترین فیلم تلویزیونی: فیلم USS Callister: Black Mirror

بهترین بازیگر مهمان مرد در یک سریال کمدی: کت ویلیامز از سریال Atlanta

بهترین فیلمبرداری برای یک سریال تک دوربینی (یک ساعته): آدریانو گلدمن از سریال The Crown

بهترین فیلمبرداری برای یک سریال تک دوربینی (نیم ساعته): کریستین اسپرنجر از سریال Atlanta

بهترین طراحی مو برای یک سریال تک دوربینی: سریال Westworld

بهترین گریم برای یک سریال تک دوربینی: سریال Westworld

بهترین برنامه کودک: برنامه The Magical Wand Chase: A Sesame Street Special

بهترین طراحی لباس معاصر: سریال The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story

بهترین دستاوردهای خلاقانه در رسانه‌های تعاملی در طی یک برنامه نمایشی: سریال Westworld، Chaos Takes Control Interactive Experienc

بهترین برنامه تعاملی اختصاصی: NASA JPL: Cassini’s Grand Finale

بهترین تدوین و ویرایش تصویر یک سریال درام تک دوربینی: سریال The Handmaid’s Tale

بهترین تدوین و ویرایش تصویر یک سریال محدود یا فیلم: سریال Black Mirror: USS Callister

بهترین تدوین و ویرایش صدا یک سریال محدود، فیلم یا برنامه ویژه: سریال Black Mirror: USS Callister

بهترین بازیگر مهمان زن در یک سریال درام: سمیرا وایلی از سریال The Handmaid’s Tale

بهترین تدوین و ویرایش صدا برای یک انیمشن و سریال درام یا کمدی (نیم ساعته): سریال Atlanta

بهترین ترکیب صدا برای یک انیمیشن و سریال درام یا کمدی (نیم ساعته): سریال بری Barry

بهترین ترکیب صدا برای یک سریال درام یا کمدی (یک ساعته): سریال Game of Thrones

بهترین تدوین و ویرایش صدا برای یک سریال کمدی یا درام (یک ساعته): سریال Stranger Things

بهترین طراح تولید برای یک سریال (نیم ساعته یا کمتر): سریال GLOW

بهترین طراح تولید برای یک سریال روایتی معاصر: سریال The Handmaid’s Tale

بهترین طراح تولید برای روایت یک سریال فانتزی یا یک دوره روایت: سریال Game of Thrones

بهترین طراحی لباس سریال علمی تخیلی یا فانتزی: سریال Game of Thrones

بهترین نظارت بر موسیقی: رابین اوردانگ، ایمی شرمن پالادینو و دن پالادینو از سریال The Marvelous Mrs. Maisel

بهترین هماهنگی بدلکاران برای یک سریال کمدی یا برنامه‌های مختلف: سریال GLOW

بهترین هماهنگی بدلکاران برای یک سریال درام، سریال محدود یا فیلم: رولی ایرلام از سریال Game of Thrones

بهترین بازیگر مهمان مرد در یک سریال درام: ران سفاس جونز در سریال This Is Us

بهترین تنظیم موسیقی برای یک سریال محدود، فیلم یا برنامه ویژه (موسیقی اصلی متن): سیریل اوفورت از فیلم مستند March of the Penguins 2: The Next Step

بهترین تنظیم موسیقی برای یک سریال (موسیقی اصلی متن): رامین جوادی از سریال Game of Thrones

بهترین طراحی عنوان اصلی: سریال Counterpart

بهترین موسیقی متن عنوان اصلی: کارلوس رافائل ریورا از سریال Godless

بهترین جلوه‌های ویژه برای نقش مکمل: سریال The Alienist

بهترین جلوه‌های ویژه: سریال Game of Thrones

بهترین گریم اندام ساختگی برای یک سریال محدود، فیلم یا برنامه ویژه: سریال Game of Thrones

بهترین طراحی لباس‌های دوره‌ای: سریال The Crown

بهترین فیلمبرداری برای یک سریال چند دوربینی: گری بائوم از سریال Will & Grace

بهترین تدوین و ویرایش تصویر یک سریال کمدی چند دوربینی: سریال Will & Grace

بهترین تدوین و ویرایش تصویر یک سریال کمدی تک دوربینی: سریال The Marvelous Mrs. Maisel

بهترین بازیگر مهمان زن در یک سریال کمدی: تیفانی هدیش در برنامه Saturday Night Live

بهترین بازیگر زن در نقشی کوتاه در یک سریال درام یا کمدی: کریستینا پیکلز در سریال Break a Hip

بهترین بازیگر مرد در نقشی کوتاه در یک سریال درام یا کمدی: جیمز کوردن در برنامه James Corden’s Next James Corden

بهترین سریال درام یا کمدی کوتاه: برنامه James Corden’s Next James Corden

بهترین تبلیغات: The Talk، P&G و My Black is Beautiful

بهترین فیلمبرداری برای یک سریال محدود یا فیلم: ماتیاس هرندل از سریال Genius: Picasso

بهترین طراحی مو برای یک سریال محدود یا فیلم: سریال The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story

بهترین گریم برای یک سریال محدود یا فیلم: سریال The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story

بهترین ترکیب صدا برای یک سریال محدود یا فیلم: Genius: Picasso

بهترین برنامه انیمیشنی: Rick and Morty: Pickle Rick

بهترین برنامه انیمیشنی کوتاه: Robot Chicken

بهترین صداپیشگی انیمیشن: الکس بورستین از انیمیشن سریالی Family Guy

بهترین انتخاب بازیگر برای یک سریال کمدی: سریال The Marvelous Mrs. Maisel

بهترین انتخاب بازیگر برای یک سریال محدود: سریال The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story

بهترین انتخاب بازیگر برای یک سریال درام: سریال The Crown

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته برندگان اولین شب از مراسم امی امسال معرفی شدند اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

حضور هنری کویل در سریال مورد انتظار «ویچر» (The Witcher) تایید شد.

وی قرار است نقش گرگ سفید این سریال یعنی شخصیت گرالت را ایفا کند.

حضور هنری کویل در سریال مورد انتظار «ویچر» محصول شبکه نتفلکیس به طور رسمی تایید شد. وی قرار است نقش شخصیت گرالت را در این سریال فانتزی ایفا کند. داستان این سریال اقتباسی از رمان نویسنده لهستانی، آندری ساپکوفسکی خواهد بود. به نقل از نتفلیکس، «ویچر» یک داستان حماسی درباره سرنوشت و خانواده را روایت می‌کند. گرالت یک شکارچی هیولای تنها است که سعی دارد در دنیایی که مردمش شرورتر از هیولاها هستند، جایی برای خود پیدا کند. اما متاسفانه هنگامی که سرنوشت وی را به سمت یک جادوگر قدرتمند و یک شاهزاده جوان با رازهایی خطرناک می‌کشاند، این سه باید راهی برای فرار از این سرزمین خطرناک پیدا کنند. در خبرهای گذشته نیز کویل از حضور در این سریال و ایفای نقش شخصیت گرالت ابراز علاقه کرده بود.

کویل در گذشته ثابت کرده که طرفدار بازی های کامپیوتری این مجموعه و رمان ساپکوفسکی است. لورن اشمیت هیسریش وظیفه ساخت این سریال را برعهده دارد. وی در کارنامه کاری به عنوان تهیه کننده اجرایی در سریال‌هایی همچون «مدافعان» (The Defenders) و «دردویل» (Daredevil) حضور داشته است. طبق گفته های شبکه نتفلیکس، این سریال تا قبل از سال ۲۰۲۰ به روی آنتن نمی‌رود. فصل اول این سریال شامل هشتم قسمت خواهد بود. اشاره‌ای هم به جدیدترین اثر کویل در سینما یعنی «ماموریت غیرممکن: فال‌اوت» (Mission: Impossible – Fallout) داشته باشیم که با استقبال خوب منتقدان و طرفداران مواجه شده و توانسته تابه‌اینجا فروش جهانی خود را به رقم خوب ۶۴۷ میلیون دلار برساند. شما نیز اگر نظری داشتید با ما در میان بگذارید.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته حضور هنری کویل در سریال مورد انتظار ویچر تایید شد اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

عنوان رسمی قسمت ششم مجموعه محبوب «جان سخت» (Die Hard 6) مشخص شد.

بروس ویلیس باری دیگر به این فیلم بازخواهد گشت.

لورنزو دی بوناونتورا، تهیه کننده قسمت ششم از مجموعه «جان سخت» به تازگی طی مصاحبه با وبسایت امپایر اعلام کرد که عنوان قسمت ششم این مجموعه  «مک‌کلین» (McClane) خواهد بود. طی شایعات منتشر شده ابتدا قرار بود که عنوان این فیلم «جان سخت: سال اول» (Die Hard: Year One) و روایتگر داستان مک‌کلین ۶۰ ساله و مک‌‍‌کلین جوان ۲۰ ساله باشد. با وجود اینکه در این فیلم شاهد جهش زمانی فراوانی خواهیم بود، اما بوناونتورا به طرفداران اطمینان داده که بروس ویلیس نقشی حیاتی در این فیلم خواهد داشت.

وی در اینباره گفت: “من نمی‌دانم «جان سخت» بدون بروس ویلیس چگونه قرار است ساخته شود. حضور نداشتن بروس در برخی از صحنه‌ها شامل تمام فیلم نمی‌شود. ما میخواهیم علاوه بر جان مک‌کلین ۶۰ ساله، مک‌کلین ۲۰ ساله را نیز در این فیلم به تصویر بکشیم.” لن وایزمن کارگردانی این فیلم را برعهده خواهد داشت که در کارنامه کاری خود ساخت فیلم «آزاد زندگی کن یا سخت بمیر» (Live Free or Die Hard) را نیز به ثبت رسانده است. وی همچنین تهیه کنندگی این فیلم را برعهده خواهد داشت. فیلمنامه این فیلم نیز به قلم چاد و کری هیس نوشته خواهد شد. تاریخ اکران «مک‌کلین» هنوز مشخص نیست.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته عنوان رسمی قسمت ششم جان سخت مشخص شد اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

گزارش باکس‌آفیس هفته اخیر و صدرنشینی «آسیایی‌های خرپول» (Crazy Rich Asians)

همانند هفته‌های گذشته، فیلم کمدی «آسیایی‌های خرپول» توانست از رقیبان خود پیشی بگیرد و فاتح این هفته گیشه‌های آمریکا باشد.

این هفته، هفته‌ای پرفروش برای «آسیایی‌های خرپول» بود که توانست با رسیدن به یکشنبه، فروش خانگی خود را به ۱۱۰ میلیون دلار برساند. در این بین، فیلم «جستجو» کمپانی سونی پیکچرز نیز به اکران درآمد و «ماموریت غیرممکن: فال‌اوت» کمپانی پارامونت نیز در سینماهای چین به روی پرده‌های سینما رفت. قسمت دوم از انیمیشن محبوب «شگفت‌انگیزان» نیز توانست به نهمین اثری تبدیل شود که فروش خانگی اش از مرز ۶۰۰ میلیون دلار گذشته است. در صدر جدول باکس‌آفیس، «آسیایی‌های خرپول» (Crazy Rich Asians) را شاهد هستیم که با فروش خوب ۲۸٫۲۳ میلیون دلاری توانست جایگاه اول را به خود اختصاص دهد. در عین حال، فروش خانگی این فیلم در هفته اخیر نسبت به هفته قبل با افت ۱۰ درصدی مواجه بوده است. با نزدیک شدن تعطیلات چهار روزه در آمریکا، احتمال می رود که فروش این فیلم در هفته اخیر به ۲۸ میلیون دلار برسد. از سوی دیگر، فروش کم این فیلم در سینماهای خارج از خانه نیز ناامید کننده است. «آسیایی‌های خرپول» توانسته با اکران در ۲۴ سالن سینما، فروش خارجی ۲۰ میلیون دلاری را ازآن خود کند. این فیلم در تاریخ ۱۴ سپتامبر در سینماهای انگلستان به روی پرده می‌رود.

کمپانی برادران وارنر که با «آسیایی‌های خرپول» صدرنشین جدول باکس‌آفیس هست، اینبار توانسته با فیلم «مگ» (The Meg) نیز جایگاه دوم را تصاحب کند. فروش خانگی این فیلم در هفته اخیر ۱۳٫۴ میلیون دلار تخمین زده شده است. بدین ترتیب، فروش خانگی این فیلم بعد از ۴ هفته اکران به رقم ۱۲۰ میلیون دلار می‌رسد. در گیشه‌های خارج از خانه، «مگ» با اضافه کردن ۱۷٫۷ میلیون دلار، فروش خارجی خود را به رقم بسیار خوب ۳۴۲ میلیون دلار رسانده است. در مجموع، فروش جهانی این فیلم ۴۶۳ میلیون دلار خواهد بود. بیشترین میزان فروش این فیلم در گیشه‌های خارج از خانه به چین اختصاص دارد که توانسته در هفته اخیر ۱۵۰ میلیون دلار از سینماهای این کشور فروش کند. «مگ» جمعه این هفته در سینماهای ژاپن نیز اکران می‌شود. «ماموریت غیرممکن: فال‌اوت» (Mission: Impossible – Fallout) نیز دارای افت فروش ۱۳٫۴ درصدی نسبت به هفته گذشته است اما با اینحال توانسته با فروش ۷ میلیون دلاری جایگاه سوم را به خود اختصاص دهد. انتظار می ‌رود تا با آمدن تعطیلات چهار روزه، فروش خانگی این فیلم در هفته آینده به ۹٫۱ میلیون دلار برسد و بتواند مجموع فروش خانگی خود را به رقم ۲۰۶ میلیون دلار برساند.

«فال‌اوت» در گیشه‌های خارج از خانه درخشش بهتری داشته و توانسته با فروش ۸۹٫۱ میلیون دلاری در هفته اخیر، فروش خارجی خود را به رقم ۴۴۳ میلیون دلار برساند. بخش بزرگی از فروش این فیلم به خاطر اکران در چین است که توانسته از سینماهای این کشور فروش ۷۷٫۳ میلیون دلاری داشته باشد. در مجموع، فروش جهانی «فال‌اوت» تابه‌اینجا ۶۴۷ میلیون دلار خواهد بود. فیلم «جستجو» (Searching) استودیو سونی بالاخره در ۱,۲۰۷ سالن سینما به اکران درآمد و توانست با فروش ۷٫۸ میلیون دلاری جایگاه چهارم جدول باکس‌آفیس را ازآن خود کند. انتظار می رود تا فروش این فیلم در هفته آینده به ۸ میلیون دلار برسد. در چایگاه پنجم جدول باکس‌آفیس، فیلم تازه اکران شده «عملیات نهایی» (Operation Finale) را شاهد هستیم که با فروش ۷٫۷ میلیون دلاری اش این جایگاه را به خود اختصاص داد. انتظار می رود تا فروش این فیلم در تعطیلات چهار روزه به ۹٫۵ میلیون دلار برسد.

چه فیلم‌هایی در هفته آینده به‌روی پرده سینما می‌روند؟

مهم‌ترین اثری که در هفته آینده اکران می‌شود، اسپین‌آف جدیدی از مجموعه «احضار» (The Conjuring) تحت عنوان «راهبه» (The Nun) خواهد بود که در ۳۷۰۰ سالن سینما به‌روی پرده می‌رود. جدیدترین اثر اکشن استودیو STX، «نعنای فلفلی» (Peppermint) با نقش‌آفرینی جنیفر گارنر نیز در ۲۸۵۰ سالن سینما اکران می‌شود.

نویسنده:مانی شکیبایی

نوشته گزارش باکس‌آفیس هفته اخیر و آسیایی‌های خرپول در صدر اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

شایعاتی درباره محل فیلمبرداری قسمت دوم فیلم «اسپایدرمن» منتشر شد.

به نظر می‌رسد که قرار است بخش‌هایی از این فیلم در کشور چک فیلمبرداری شود.

فیلمبرداری دنباله فیلم «اسپایدرمن: بازگشت به خانه» (Spider-Man: Homecoming) تحت عنوان «اسپایدرمن: به دور از خانه» (Spider-Man: Far From Home) از تیرماه امسال در بیشاپس استورتفورد انگلیس آغاز شد و مراحل فیمبرداری در این محل به پایان رسیده و تیم تولید در حال آماده شدن برای انتقال به مکان دیگری هستند. طبق شایعاتی که به تازگی از وبسایت PragueReporter منتشر شده، صحنه‌هایی از این فیلم قرار است در جمهوری چک فیلمبرداری شود. به نظر می‌رسد که مراحل فیلمبرداری این فیلم در دو شهر پراگ و لیبرک صورت می‌گیرد. همچنین سازندگان در حال استخدام سیاهی لشکر برای فیلمبرداری این صحنه ها هستند. با وجود اینکه خلاصه رسمی این فیلم منتشر نشده، اما احتمال می رود که پیتر پارکر به همراه همکلاسی های خود به سفری علمی در اروپا برود.

بدین ترتیب، بخش‌هایی از این فیلم به دور از آمریکا و نیویورک به وقوع می‌پیوندد. مدتی قبل نیز شایعاتی مبنی بر حضور شخصیت مولتن من (Molten Man) در این فیلم منتشر شده بود. تام هالند در نقش پیتر پارکر (مرد عنکبوتی)، جیک جیلنهال در نقش میستریو، زندیا در نقش میشل، جیکوب باتالون در نقش ند لیدز، مریسا تومه در نقش می پارکر، مایکل کیتون در نقش والچر، ساموئل ال جکسون در نقش نیک فیوری، کوبی اسمالدرز در نقش نقش ماریا هیل، نومان اکار در نقش دیمیتری، رمی هی و جی.بی اسموو از جمله ستارگانی هستند که در این فیلم حضور داشته و به‌ایفای نقش می‌پردازند. کارگردانی این فیلم همانند قسمت اول برعهده جان واتس بوده و فیلمنامه این فیلم نیز به قلم کریس مک‌کنا و اریک سامرز نوشته خواهد شد. «اسپایدرمن: به دور از خانه» در تاریخ ۵ جولای ۲۰۱۹ (۱۴ تیر ۱۳۹۸) به روی پرده های سینما می رود. شما نیز اگر نظری داشتید با ما در میان بگذارید.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته شایعاتی درباره محل فیلمبرداری دنباله اسپایدرمن منتشر شد اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

تاریخ اکران قسمت ششم از مجموعه «ترمیناتور» (Terminator 6) جلو افتاد.

به نظر می‌رسد که این فیلم در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ (۲۴ آبان ۱۳۹۸) به روی پرده های سینما می‌رود.

کمپانی پارامونت پیکچرز به تازگی اعلام کرده که تاریخ اکران فیلم «ترمیناتور ۶» (Terminator 6) جلو افتاده است. این فیلم که پیش‌تر قرار بود در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ (۱ آذر ۱۳۹۸) به روی پرده های سینما برود، در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ (۲۴ آبان ۱۳۹۸) اکران می‌شود. بدین ترتیب، این فیلم قرار است به جای فیلم «سونیک خارپشت» (Sonic the Hedgehog) اکران شود که اکران آن یک هفته جلو افتاده است. قسمت جدید «ترمیناتور» قرار است داستان فیلم «ترمیناتور ۲: روز داوری» (Terminator 2: Judgement Day) را دنبال کند و اتفاقات قسمت های سوم تا پنجم این مجموعه کاملا نادیده گرفته خواهند شد.

آرنولد شوارزنگر در نقش ترمیناتور، لیندا همیلتون در نقش سارا کانر، مکنزی دیویس در نقش گریس، گابریل لونا در نقش ترمیناتور، ناتالیا ریز در نقش دنی راموس، دیگو بونتا، تریستان اوجوا، انریکه آرسه و آلیسیا بوراچرو از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور داشته و به ایفای نقش می‌پردازند. تیم میلر که در کارنامه کاری خودش ساخت قسمت اول فیلم «ددپول» (Deadpool) را به ثبت رسانده، کارگردانی این فیلم را برعهده خواهد داشت. جیمز کامرون نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی در این پروژه مشارکت خواهد داشت. فیلمنامه این فیلم نیز به قلم دیوید اس. گویر، چارلز اچ. اگلی، جاش فریدمن و بیلی ری نوشته خواهد شد. فیلمبرداری این فیلم در شهر مادرید اسپانیا آغاز شده است.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته تاریخ اکران قسمت ششم از مجموعه ترمیناتور جلو افتاد اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

کریس همسورث به جدیدترین اثر اکشن شبکه نتفلیکس تحت عنوان «داکا» (Dhaka) پیوست.

نویسندگی و تهیه کنندگی این فیلم برعهده جو و آنتونی روسو بوده است.

به نقل از وبسایت هالیوود ریپورتر، کریس همسورث بازیگر مشهور هالیوودی که به خاطر بازی در نقش شخصیت ابرقهرمانی ثور به شهرت دست یافته، به جدیدترین اثر اکشن شبکه نتفلیکس تحت عنوان «داکا» (Dhaka) پیوست. فیلمنامه این فیلم به قلم برادران روسو یعنی جو و آنتونی روسو نوشته خواهد شد و تهیه کنندگی این فیلم نیز برعهده این دو کارگردان خواهند بود. «داکا» داستان یک مزدور (با بازی کریس همسورث) را به تصویر می‌کشد که استخدام می شود تا پسر یک تاجر را نجات دهد. مراحل ساخت این فیلم برعهده شبکه نتفلیکس خواهد بود و فیلمبرداری آن نیز از ماه نوامبر آغاز خواهد شد. کارگردانی این فیلم نیز برعهده سم هارگریو خواهد بود.

همانطور که می‌دانید، کریس همسورث پیش‌تر در فیلم «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» (Avengers: Infinity War) به ایفای نقش پرداخته که کارگردانی آن نیز برعهده برادران روسو بوده است و قرار است در قسمت بعدی «انتقام‌جویان» نیز نقش شخصیت ابرقهرمانی ثور را ایفا کند. همسورث درحال حاضر در پشت صحنه فلیمبرداری اسپین‌آف مجموعه «مردان سیاه پوش» (Men In Black) حضور دارد. وی همچنین قرار بود که در قسمت چهارم از سری‌فیلم «پیشتازان فضا» (Star Trek) به ایفای نقش بپردازد اما مذاکرات وی و کریس پاین با کمپانی پارامونت پیکچرز برای حضور در این فیلم به بن‌بست خورده است. شما نیز اگر نظری داشتید با ما در میان بگذارید.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته کریس همسورث به فیلم اکشن شبکه نتفلیکس پیوست اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

http://tehranap.ir/wp-content/uploads/2017/04/tehranap-2.gif

نوشته‌های تازه
بر چسب ها
2016 aashiqui 2 دانلود آهنگ x265 آهنگ دانلود دانلود آهنگ 95 دانلود آهنگ آسپرین دانلود آهنگ از رادیو جوان دانلود آهنگ اسپانیایی دانلود آهنگ افغانی دانلود آهنگ انت معلم دانلود آهنگ انریکه دانلود آهنگ ای جان دانلود آهنگ ایرانی دانلود آهنگ تولدت مبارک دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید ایرانی دانلود آهنگ جدید حامد همایون دانلود آهنگ جدید خارجی دانلود آهنگ جدید رپ دانلود آهنگ جدید شاد دانلود آهنگ حامد همایون دانلود آهنگ حجت اشرف زاده دانلود آهنگ دوست دارم دانلود آهنگ روزانه دانلود آهنگ سینا شعبانخانی دانلود آهنگ شاد دانلود آهنگ عاشقانه دانلود آهنگ علیشمس و مهدی جهانی دانلود آهنگ قدیمی دانلود آهنگ مسعود صادقلو دانلود آهنگ پازل باند دانلود آهنگ پویا بیاتی دانلود آهنگ گروه سون دانلود آهنگ یاسر بینام دانلود فیلم دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم ایرانی جدید دانلود فیلم ایرانی٬دانلود فیلم دانلود٬دانلود فیلم ایرانی فیلم ایرانی فیلم دوبله فارسی ماجراجویی موزیک پیش نمایش