*****-->
طراحی سیاه قلم
Xبستن تبلیغات
نوشته‌های تازه

باکس آفیس

گزارش باکس آفیس هفته اخیر و صدرنشینی فیلم جدید «غارتگر» (The Predator)

همانطور که انتظار می رفت، جدیدترین قسمت از مجموعه «غارتگر» در اولین هفته اکران توانست فاتح گیشه های امریکا باشد.

اثر جدید کمپانی فاکس قرن بیستم، «غارتگر» (The Predator) در اولین هفته اکران در جایگاه اول جدول باکس آفیس قرار گرفت و توانست در سه روز اول اکران به فروش افتتاحیه ۲۴٫۲ میلیون دلار دست پیدا کند. این فروش نسبت به فروش افتتاحیه آخرین قسمت از این مجموعه که در سال ۲۰۱۰ اکران شد بیشتر بوده و مقدار کمی با فروش افتتاحیه فیلم اصلی فاصله دارد (قسمت اول این فیلم در ژوئن ۱۹۸۷ توانست فروش افتتاحیه ۱۲ میلیون دلاری را ازآن خود کند که در سال ۲۰۱۸ برابر ۲۶٫۶ میلیون دلار است.) در گیشه های خارج از خانه نیز این فیلم توانست به فروش ۳۰ میلیون دلاری دست پیدا کند. بدین ترتیب، فروش جهانی این فیلم در هفته اول اکران ۵۴ میلیون دلار خواهد بود. کارگردانی این فیلم برعهده شین بلک بوده و ستارگانی از جمله بوید هالبورک، الیویا مان، تومانس جین، جیک بیوزی و جاکوب ترمبلی در آن حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته اند. صدرنشین هفته گذشته، «راهبه» (The Nun) نیز با ۶۶ درصد افت فروش نسبت به هفته قبل، جایگاه دوم جدول باکس آفیس را به خود اختصاص داد.

«راهبه» با اضافه کردن ۱۸٫۲ میلیون دلار، فروش خانگی خود را پس از ۲ هفته اکران به رقم ۸۵ میلیون دلار رساند. در باکس آفیس خارجی نیز این فیلم با اضافه کردن ۳۳٫۱ میلیون دلار از سینماهای ۶۲ کشور، فروش خارجی خود را به رقم ۱۴۳٫۶ میلیون دلار رساند. در مجموع، فروش جهانی این فیلم ۲۲۸٫۷ میلیون دلار خواهد بود. فروش این فیلم به خوبی فروش قسمت های قبلی مجموعه «احضار» است و انتظار می رود تا در هفته های آینده فروش بیشتری را ازآن خود کند. ستارگانی از جمله دمیان بیچیر، تیسا فارمیگا، شارلوت هوپ، جوناس بلوکت، اینگرید بیسو، بانی ارونز و جانی کوین در فیلم «راهبه» حضور داشته و به ایفای نقش می پردازند. جیمز وان نیز کاگردانی این فیلم را برعهده داشته است. اثر جدید کمپانی لاینزگیت تحت عنوان «یک لطف ساده» (A Simple Favor) نیز با اکران در سینماهای آمریکا به فروش افتتاحیه ۱۶ میلیون دلاری دست پیدا کرد و توانست جایگاه سوم را به خود اختصاص دهد.

با توجه به اینکه بودجه ساخت این فیلم ۲۰ میلیون دلار تخمین زده شده است، این فروش افتتاحیه نمی تواند چندان برای استودیو سازنده راضی کننده باشد. در جایگاه چهارم، «ریک سفید پوست» (White Boy Rick) کمپانی سونی پیکچرز را شاهد هستیم که با فروش افتتاحیه ۸٫۸ میلیون دلاری، این جایگاه را به خود اختصاص داد. ریچی مریت نقش شخصیت اصلی این فیلم را در کنار متیو مک کانهی ایفا می کند. کارگردانی این فیلم برعهده یان دمانگ بوده است. جایگاه پنجم جدول باکس آفیس نیز به فیلم «آسیایی های خرپول» (Crazy Rich Asians) اختصاص دارد که در هفته پنجم اکران توانست به فروش خانگی ۸٫۷ میلیون دلاری دست پیدا کند و فروش خانگی خود بعد از پنج هفته اکران را به رقم ۱۴۹٫۴ میلیون دلار برساند. این فیلم ستارگانی از جمله کنستانس وو، جما چان، لیسا لو، کن جیونگ و میشل یئو را در خود جای داده است. تهیه کنندگی این فیلم برعهده نینا جاکوبسن و براد سیمپسون بوده و کارگردانی آن را نیز جان ام. چو برعهده داشته است.

چه فیلم هایی هفته آینده به‌روی پرده‌های سینما می روند؟

فیلم جدید اسکار آیزاک تحت عنوان «خود زندگی» (Life Itself) در ۲۵۰۰ سالن سینما به‌روی پرده می‌رود. فیلم «خانه‌ای با یک ساعت روی دیوارش» (The House with a Clock in its Walls) که اثری خانوادگی بوده و ستارگانی ازجمله جک بلک و کیت بلانشت در آن جضور دارند نیز در ۳۳۰۰ سالن سینما اکران می شود.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته گزارش باکس آفیس هفته اخیر و صدرنشینی فیلم غارتگر اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

گزارش باکس آفیس هفته اخیر و صدرنشینی فیلم ترسناک «راهبه» (The Nun)

همانطور که انتظار می رفت، جدیدترین اسپین آف مجموعه «احضار» توانست در هفته اول اکران جایگاه اول را به خود اختصاص دهد.

جدیدترین اسپین آف مجموعه «احضار» (The Conjuring) تحت عنوان «راهبه» (The Nun) رقیبان خود در سرتاسر جهان را ترساند و رکوردی جدید برای این مجموعه به ثبت رساند. فروش افتتاحیه این فیلم ۵۳٫۵ میلیون دلار تخمین زده شده است. این فیلم همچنین توانسته در گیشه های خارج از خانه، فروش ۷۷٫۵ میلیون دلاری داشته باشد و فروش جهانی خود در اولین هفته اکران را به رقم ۱۳۱ میلیون دلار برساند. پیشتر، بیشترین فروش افتتاحیه این مجموعه به قسمت اول «احضار» تعلق داشت که توانست در سال ۲۰۱۳ کار خود را با فروش ۴۱٫۸ میلیون دلاری در گیشه های آمریکا آغاز کند. قسمت دوم این فیلم نیز با فروش جهانی ۳۲۰ میلیون دلاری بیشترین فروش جهانی این فرنچایز را داشته و احتمال می رود که «راهبه» بتواند این رکورد را بشکند. ستارگانی از جمله دمیان بیچیر، تیسا فارمیگا، شارلوت هوپ، جوناس بلوکت، اینگرید بیسو، بانی ارونز و جانی کوین در فیلم «راهبه» حضور داشته و به ایفای نقش می پردازند. جیمز وان نیز کاگردانی این فیلم را برعهده داشته است. «آسیایی های خرپول» (Crazy Rich Asians) نیز برای اولین بار از زمان اکران طعم سقوط را چشید. این فیلم کمدی توانست در هفته اخیر به فروش خانگی ۱۳٫۶ میلیون دلاری دست پیدا کند و جایگاه دوم را به خود اختصاص دهد.

با توجه به هفته گذشته، فروش این فیلم نسبت به هفته قبل دچار افت ۳۸ درصدی است. با اینحال، با وجود استانداردهای باکس‌آفیس مدرن این افت قابل قبولی است. فروش خانگی این فیلم تا به اینجا به رقم ۱۳۶ میلیون دلار رسیده است. در مجموع، با در نظر گرفتن فروش خارجی ۲۸٫۵ میلیون دلاری این فیلم تا به اینجا، فروش جهانی «آسیایی های خرپول»  به رقم ۱۶۴٫۷ میلیون دلار می رسد. این فیلم ستارگانی از جمله کنستانس وو، جما چان، لیسا لو، کن جیونگ و میشل یئو را در خود جای داده است. تهیه کنندگی این فیلم برعهده نینا جاکوبسن و براد سیمپسون بوده و کارگردانی آن را نیز جان ام. چو برعهده داشته است. اثر جدید ستاره هالیوودی، جنیفر گارنر تحت عنوان «نعناع تند» (Peppermint) با اکران در سینماهای آمریکا در جایگاه سوم قرار گرفت. فروش افتتاحیه این فیلم ۱۳٫۳ میلیون دلار تخمین زده شده است. کارگردانی این فیلم نیز برعهده پیر مورل بوده است. فیلم علمی تخیلی «مگ» (The Meg) با نقش‌آفرینی جیسون استاتهام در هفته اخیر به فروش خانگی ۶ میلیون دلاری دست پیدا کردن و فروش خانگی خود را بعد از ۵ هفته اکران به رقم ۱۳۰ میلیون دلار رساند.

در گیشه های خارج از خانه، «مگ» وضعیت بهتری داشته و توانسته با اضافه ردن ۱۱٫۳ میلیون دلار، فروش خارجی خود را به رقم ۳۶۰٫۴ میلیون دلار برساند. بدین ترتیب شاهد فروش جهانی ۴۹۲ میلیون دلاری از این فیلم هستیم. کارگردانی این فیلم برعهده جان ترتل تاب بوده است و ستارگانی ازجمله جیسون استاتهام، لی بینگ بینگ، روبی رز، رین ویلسون و کلیف کرتیس در آن حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته اند. در جایگاه پنجم، «جستجو» (Searching) را شاهد هستیم که توانست با فروش ۴٫۵ میلیون دلاری، این جایگاه را به خود اختصاص دهد. این فیلم توانسته در هفته اخیر با اضافه کردن ۷٫۵ میلیون دلار، فروش خارجی خود را به رقم ۱۷٫۷ میلیون دلار برساند. این را هم اشاره کنیم که «جستجو» هنوز در کشور هایی چون استرالیا، فرانسه، آلمان، برزیل، مکزیک، اسپانیا، ژاپن و ایتالیا اکران نشده است.

هفته آینده شاهد اکران چه فیلم‌هایی خواهیم بود؟

هفته آینده، فیلم اکشن و موردانتظار «غارتگر» (The Predator) در بیش از ۳۹۰۰ سالن سینما به‌روی پرده می رود. اثر جدید استودیو لاینزگیت، «یک لطف ساده» (A Simple Favor) در ۳۰۰۰ سالن سینما اکران می شود. اثر جدید متیو مک‌کانهی، «ریک پسر سفید پوست» نیز در ۲۴۰۰ سالن سینما اکران می شود.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته گزارش باکس آفیس هفته اخیر و صدرنشینی فیلم راهبه اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

گزارش باکس‌آفیس هفته اخیر و صدرنشینی «آسیایی‌های خرپول» (Crazy Rich Asians)

همانند هفته‌های گذشته، فیلم کمدی «آسیایی‌های خرپول» توانست از رقیبان خود پیشی بگیرد و فاتح این هفته گیشه‌های آمریکا باشد.

این هفته، هفته‌ای پرفروش برای «آسیایی‌های خرپول» بود که توانست با رسیدن به یکشنبه، فروش خانگی خود را به ۱۱۰ میلیون دلار برساند. در این بین، فیلم «جستجو» کمپانی سونی پیکچرز نیز به اکران درآمد و «ماموریت غیرممکن: فال‌اوت» کمپانی پارامونت نیز در سینماهای چین به روی پرده‌های سینما رفت. قسمت دوم از انیمیشن محبوب «شگفت‌انگیزان» نیز توانست به نهمین اثری تبدیل شود که فروش خانگی اش از مرز ۶۰۰ میلیون دلار گذشته است. در صدر جدول باکس‌آفیس، «آسیایی‌های خرپول» (Crazy Rich Asians) را شاهد هستیم که با فروش خوب ۲۸٫۲۳ میلیون دلاری توانست جایگاه اول را به خود اختصاص دهد. در عین حال، فروش خانگی این فیلم در هفته اخیر نسبت به هفته قبل با افت ۱۰ درصدی مواجه بوده است. با نزدیک شدن تعطیلات چهار روزه در آمریکا، احتمال می رود که فروش این فیلم در هفته اخیر به ۲۸ میلیون دلار برسد. از سوی دیگر، فروش کم این فیلم در سینماهای خارج از خانه نیز ناامید کننده است. «آسیایی‌های خرپول» توانسته با اکران در ۲۴ سالن سینما، فروش خارجی ۲۰ میلیون دلاری را ازآن خود کند. این فیلم در تاریخ ۱۴ سپتامبر در سینماهای انگلستان به روی پرده می‌رود.

کمپانی برادران وارنر که با «آسیایی‌های خرپول» صدرنشین جدول باکس‌آفیس هست، اینبار توانسته با فیلم «مگ» (The Meg) نیز جایگاه دوم را تصاحب کند. فروش خانگی این فیلم در هفته اخیر ۱۳٫۴ میلیون دلار تخمین زده شده است. بدین ترتیب، فروش خانگی این فیلم بعد از ۴ هفته اکران به رقم ۱۲۰ میلیون دلار می‌رسد. در گیشه‌های خارج از خانه، «مگ» با اضافه کردن ۱۷٫۷ میلیون دلار، فروش خارجی خود را به رقم بسیار خوب ۳۴۲ میلیون دلار رسانده است. در مجموع، فروش جهانی این فیلم ۴۶۳ میلیون دلار خواهد بود. بیشترین میزان فروش این فیلم در گیشه‌های خارج از خانه به چین اختصاص دارد که توانسته در هفته اخیر ۱۵۰ میلیون دلار از سینماهای این کشور فروش کند. «مگ» جمعه این هفته در سینماهای ژاپن نیز اکران می‌شود. «ماموریت غیرممکن: فال‌اوت» (Mission: Impossible – Fallout) نیز دارای افت فروش ۱۳٫۴ درصدی نسبت به هفته گذشته است اما با اینحال توانسته با فروش ۷ میلیون دلاری جایگاه سوم را به خود اختصاص دهد. انتظار می ‌رود تا با آمدن تعطیلات چهار روزه، فروش خانگی این فیلم در هفته آینده به ۹٫۱ میلیون دلار برسد و بتواند مجموع فروش خانگی خود را به رقم ۲۰۶ میلیون دلار برساند.

«فال‌اوت» در گیشه‌های خارج از خانه درخشش بهتری داشته و توانسته با فروش ۸۹٫۱ میلیون دلاری در هفته اخیر، فروش خارجی خود را به رقم ۴۴۳ میلیون دلار برساند. بخش بزرگی از فروش این فیلم به خاطر اکران در چین است که توانسته از سینماهای این کشور فروش ۷۷٫۳ میلیون دلاری داشته باشد. در مجموع، فروش جهانی «فال‌اوت» تابه‌اینجا ۶۴۷ میلیون دلار خواهد بود. فیلم «جستجو» (Searching) استودیو سونی بالاخره در ۱,۲۰۷ سالن سینما به اکران درآمد و توانست با فروش ۷٫۸ میلیون دلاری جایگاه چهارم جدول باکس‌آفیس را ازآن خود کند. انتظار می رود تا فروش این فیلم در هفته آینده به ۸ میلیون دلار برسد. در چایگاه پنجم جدول باکس‌آفیس، فیلم تازه اکران شده «عملیات نهایی» (Operation Finale) را شاهد هستیم که با فروش ۷٫۷ میلیون دلاری اش این جایگاه را به خود اختصاص داد. انتظار می رود تا فروش این فیلم در تعطیلات چهار روزه به ۹٫۵ میلیون دلار برسد.

چه فیلم‌هایی در هفته آینده به‌روی پرده سینما می‌روند؟

مهم‌ترین اثری که در هفته آینده اکران می‌شود، اسپین‌آف جدیدی از مجموعه «احضار» (The Conjuring) تحت عنوان «راهبه» (The Nun) خواهد بود که در ۳۷۰۰ سالن سینما به‌روی پرده می‌رود. جدیدترین اثر اکشن استودیو STX، «نعنای فلفلی» (Peppermint) با نقش‌آفرینی جنیفر گارنر نیز در ۲۸۵۰ سالن سینما اکران می‌شود.

نویسنده:مانی شکیبایی

نوشته گزارش باکس‌آفیس هفته اخیر و آسیایی‌های خرپول در صدر اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

گزارش باکس آفیس هفته اخیر و صدرنشینی مجدد فیلم کمدی «آسیایی‌های خرپول» (Crazy Rich Asians)

«آسیایی‌های خرپول» برای دومین هفته متوالی توانست با فروشی خوب صدرنشین جدول باکس‌آفیس باشد.

اثر جدید کمپانی برادران وارنر، «آسیایی‌های خرپول» (Crazy Rich Asians) برخلاف انتظارات توانسته فروش خوبی در گیشه‌های آمریکا به دست آورد و با تنها ۵٫۷ درصد افت فروش نسبت به هفته اول اکران صدرنشین جدول باکس‌آفیس باشد. فروش خانگی این فیلم در هفته اخیر ۲۵ میلیون دلار تخمین زده شده است. در مجموع فروش  این فیلم در آمریکا به ۷۶٫۸ میلیون دلار رسیده است. هرچند در گیشه‌های دیگر کشورها این فیلم نتوانسته فروش خوبی داشته باشد و با وجود اکران در سینماهای ۱۸ کشور به فروش خارجی ۶ میلیون دلاری دست پیدا کرد و فروش خانگی خود را به رقم ۷٫۱ میلیون دلار رساند. بدین ترتیب فروش جهانی این فیلم ۸۳٫۹ میلیون دلار خواهد بود. «آسیایی‌های خرپول» که اقتباسی از رمان کوین کوآن به همین نام است، ستارگانی جهانی از جمله کنستانس وو، جما چان، لیسا لو، کن جیونگ و میشل یئو را در خود جای داده است. تهیه کنندگی این فیلم برعهده نینا جاکوبسن و براد سیمپسون بوده و کارگردانی آن را نیز جان ام. چو برعهده داشته است.

جدیدترین اثر جیسون استاتهام، «مگ» (The Meg) نیز جایگاه خود را حفظ کرده و توانسته با فروش خانگی ۱۳ میلیون دلاری در هفته اخیر در جایگاه دوم جدول باکس‌آفیس قرار بگیرد. فروش خانگی این فیلم بعد از سه هفته اکران از مرز ۱۰۰ میلیون دلار نیز گذشته و به رقم ۱۰۵ میلیون دلار رسیده است. «مگ» در گیشه‌های خارجی از عملکرد بهتری برخوردار بوده و توانسته با اضافه کردن ۳۲٫۷ میلیون دلار، فروش خارجی خود را به رقم ۳۰۳٫۳ میلیون دلار برساند. بدین ترتیب فروش جهانی این فیلم ۴۰۸٫۶ میلیون دلار خواهد بود. فیلم تازه اکران شده «لحظات خوش قتل» (The Happytime Murders) محصول کمپانی STX Films نیز توانسته در هفته اول اکران به فروش افتتاحیه ۱۰ میلیون دلاری دست پیدا کند. کارگردانی این فیلم برعهده برایان هنسون بوده و ستارگانی از جمله ملیسا مک‌کارتی و مایا رادولف در آن حضور داشته و به ایفای نقش می‌پردازند. بودجه ساخت این فیلم ۴۰ میلیون دلار بوده است.

در جایگاه چهارم جدول باکس‌آفیس، جدیدترین قسمت از سری‌فیلم «ماموریت غیرممکن» تحت عنوان «ماموریت غیرممکن: فال‌اوت» (Mission: Impossible – Fallout) را شاهد هستیم که با فروش خانگی ۸ میلیون دلاری در هفته اخیر  در این جایگاه قرار گرفت و توانست فروش خانگی خود را به رقم ۱۹۳٫۹ میلیون دلار برساند. در گیشه های خارج از خانه نیز این فیلم توانسته به فروش ۱۳ میلیون دلاری دست پیدا کند و فروش خارجی خود را به رقم ۳۴۴٫۸ میلیون دلار برساند. در مجموع، فروش جهانی این فیلم ۵۳۸٫۷ میلیون دلار خواهد بود. تام کروز، ربکا فرگوسن، هنری کویل، سایمون پگ، ونسا کربی و الک بالدوین از جمله ستارگانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند. فیلم «کریستوفر رابین» (Christopher Robin) نیز در هفته اخیر توانست با فروش خانگی ۶٫۳ میلیون دلاری از جایگاه ششم به جایگاه پنجم برسد و ۵٫۹ میلیون دلار نیز در گیشه های خارجی فروش کند. فروش این فیلم در گیشه های آمریکا تا به اینجا به رقم ۷۷٫۶ میلیون دلار رسیده و فروش جهانی این فیلم نیز ۱۱۲٫۷ میلیون دلار تخمین زده شده است.

هفته آینده شاهد اکران چه فیلم‌هایی خواهیم بود؟

هفته آینده فیلم «کین» (Kin) در بیش از ۲۰۰۰ سالن سینما به روی پرد‌ه‌های سینما می‌رود. فیلم «جستجو» (Searching) نیز در ۱۱۰۰ سالن سینما به اکران درمی‌آید.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته گزارش باکس‌آفیس هفته اخیر و صدرنشینی مجدد آسیایی‌های خرپول اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

گزارش باکس آفیس هفته اخیر و صدرنشینی فیلم «آسیایی های خرپول» (Crazy Rich Asians)

این هفته «آسیایی های خرپول» توانست از گیشه های آمریکا،‌ فروشی ۲۵ میلیون دلاری دریافت کند و صدرنشین جدول باکس آفیس باشد.

اثر جدید کمپانی برادران وارنر، «آسیایی های خرپول» (Crazy Rich Asians) توانست با فروش افتتاحیه ۲۵ میلیون دلاری صدرنشین جدول باکس آفیس باشد. این فیلم با فروش خوبی که در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به دست آورد، توانسته فروش خانگی خود را به رقم ۳۴ میلیون دلار برساند و استودیو سازنده نیز در حال برنامه ریزی برای اکران این فیلم در گیشه های جهانی است. این فیلم که اقتباسی از رمان کوین کوآن به همین نام است، ستارگانی جهانی از جمله کنستانس وو، جما چان، لیسا لو، کن جیونگ و میشل یئو را در خود جای داده است. تهیه کنندگی این فیلم برعهده نینا جاکوبسن و براد سیمپسون بوده و کارگردانی آن را نیز جان ام. چو برعهده داشته است. فیلمی دیگر از استودیو برادارن وارنر، «مگ» (The Meg) که در هفته گذشته در جایگاه اول باکس آفیس قرار داشت، این هفته با فروش ۲۱٫۱۵ میلیون دلاری توانسته جایگاه دوم این جدول را به خود اختصاص دهد.

فروش خانگی این فیلم تا به امروز به رقم ۸۳٫۷ میلیون دلار رسیده است. در گیشه های خارج از خانه نیز این فیلم توانسته با اضافه کردن ۶۷ میلیون دلار، فروش خارجی خود را به رقم خوب ۲۳۰٫۴ میلیون دلار برساند. بدین ترتیب، فروش جهانی این فیلم ۳۱۴٫۳ میلیون دلار خواهد بود. کارگردانی این فیلم برعهده جان ترتل تاب بوده است و ستارگانی ازجمله جیسون استاتهام، لی بینگ بینگ، روبی رز، رین ویلسون و کلیف کرتیس در آن حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته اند. جدیدترین اثر مارک والبرگ تحت عنوان «مایل ۲۲» (Mile 22) نیز توانسته با فروش افتتاحیه ۱۳٫۶ میلیون دلاری در جایگاه سوم جدول باکس آفیس قرار بگیرد. به نظر می رسد که این اثر دارای فروش افتتاحیه کمتری نسبت به دیگر آثار والبرگ در چند سال اخیر است. کارگردانی این فیلم برعهده پیتر برگ بوده و ستارگان دیگری از جمله جان مالکوویچ و روندا رزی در آن حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته اند.

در جایگاه چهارم جدول باکس آفیس، فیلم «آلفا» (Alpha) محصول کمپانی سونی پیکچرز را شاهد هستیم که توانسته با فروش افتتاحیه ۱۰٫۵ میلیون دلاری، این جایگاه را ازآن خود کند. کارگردانی این فیلم برعهده آلبرت هیوز بوده و بازیگرانی از جمله کدی اسمیت-مک‌فی، لئونور وارلا و ناتاشا مالته در آن حضور داشته و به ایفای نقش می پردازند. فیلم «ماموریت غیرممکن: فال‌اوت» (Mission: Impossible – Fallout) با فروش یکسان ۱۰٫۵ میلیون دلاری، در جایگاه پنجم جدول باکس آفیس قرار گرفت و فروش خانگی خود را به رقم ۱۸۰٫۷ میلیون دلار رساند. این فیلم در هفته اخیر توانسته با اضافه کردن ۲۰٫۵ میلیون دلار، فروش خارجی خود را به رقم ۳۲۰٫۷ میلیون دلار برساند. در مجموع، فروش جهانی «ماموریت غیرممکن: فال‌اوت» ۵۰۰ میلیون دلار تخمین زده می شود. تام کروز، ربکا فرگوسن، هنری کویل، سایمون پگ، ونسا کربی و الک بالدوین از جمله ستارگانی هستند که در فیلم کریستوفر مک کوری به ایفای نقش می پردازند.

چه فیلم هایی در هفته آینده به روی پرده های سینما می روند؟

هفته آینده فیلم کمدی «Happytime Murders» با بازی ملیسا مک کارتی در بیش از ۳۰۰۰ سالن سینما به روی پرده می رود. فیلم علمی تخیلی «A.X.L.» نیز در ۱۵۹۰ سالن سینما اکران می شود.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته گزارش باکس آفیس هفته اخیر و آسیایی های خرپول در صدر اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

گزارش باکس آفیس هفته اخیر و صدرنشینی فیلم «مرد-مورچه ای و زنبورک» (Ant-Man and The Wasp)

بالاخره «مرد-مورچه ای و زنبورک» به روی پرده های سینما رفت و همانطور که انتظار می رفت توانست با فروشی خوب صدرنشین این هفته گیشه های آمریکا باشد.

اثر جدید کمپانی والت دیزنی و مارول استودیو یعنی «مرد-مورچه ای و زنبورک» (Ant-Man and The Wasp) هفته پرفروشی را پشت سر گذاشت و توانست با فروش جهانی ۱۶۱ میلیون دلاری اش در هفته اخیر، مقتدرانه از رقیبان خود پیشی بگیرد. این فیلم که کار خود در سینماهای آمریکا را با فروش افتتاحیه ۷۶ میلیون دلاری آغاز کرد توانست عملکردی بهتر نسبت به قسمت اول «مرد-مورچه ای» داشته باشد که در هفته اول اکران فروشی ۵۷٫۲  میلیون دلاری را ازآن خود کرد. این فیلم در گیشه های خارجی موفق تر بوده و توانسته با فروش خارجی ۸۵ میلیون دلاری اش، فروش جهانی خود را به رقم خوب ۱۶۱ میلیون دلار برساند. با فروش این هفته «مرد-مورچه ای و زنبورک»، فروش جهانی ۱۲ آثر سینمایی مارول استودیو به رقم ۱۷٫۰۶ میلیارد دلار رسید. پل راد، اوانجلین لیلی، مایکل داگلاس، مایکل پنیا، تی. آی.، دیوید دستمالچیان، رندل پارک، والتون گوگینس، هانا جان کامن، میشل فایفر، لارنس فیشبرن، جودی گریر و ابی رایدر فرتسون از جمله بازیگرانی هستند که در قسمت دوم این فیلم ابرقهرمانی به ایفای نقش می پردازند. کارگردانی قسمت دوم این فیلم همانند قسمت اول برعهده پیتون رید خواهد بود.

انیمیشن «شگفت انگیزان ۲» (Incredibles 2) همانند هفته قبل در جایگاه دوم جدول باکس آفیس قرار گرفت و با فروش خانگی ۲۹ میلیون دلاری اش توانست جایگاه خود را حفظ کند. عملکرد خوب این هفته «شگفت انگیزان ۲» باعث شد تا فروش این انیمیشن از مرز ۵۰۰ میلیون دلار نیز بگذرد و به رقم خوب ۵۰۴٫۳ میلیون دلار برسد. در گیشه های خارج از خانه نیز این انیمیشن توانست با اضافه کردن ۳۵٫۷ میلیون دلار، فروش خارجی خود را به رقم ۲۶۸٫۴ میلیون دلار برساند. بدین ترتیب، فروش جهانی این فیلم ۷۷۲٫۷ میلیون دلار خواهد بود. کریگ تی. نلسن در نقش باب پار، هالی هانتر در نقش هلن پار، سارا واول در نقش ویولت پار، هاک میلنر در نقش دش پار و ساموئل ال. جکسون در نقش فروزون در نقش اولین دور از جمله صداپیشگان انیمیشن «شگفت‌انگیزان ۲» هستند. کارگردانی این انیمیشن نیز همانند قسمت اول برعهده برد برد بوده است. در جایگاه سوم، فیلم مهیج «دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی» (Jurassic World: Fallen Kingdom) به عملکرد خوب خود در جدول باکس آفیس ادامه داد و توانست با فروش خانگی ۲۸٫۵۶ میلیون دلاری اش، فروش جهانی خود را به ۱ میلیارد دلار رساند. فروش خانگی و فروش خارجی این فیلم به ترتیب ۳۳۳٫۳۵ و ۷۲۵٫۳ میلیون دلار تخمین زده شده است.

فیلم تازه اکران شده «اولین پاکسازی» (The First Purge) نیز توانست با فروش افتتاحیه ۳۱٫۱ میلیون دلاری اش، جایگاه چهارم جدول باکس آفیس را به خود اختصاص دهد. این چهارمین فیلم از مجموعه «پاکسازی» است که عملکرد ضعیف تری نسبت به قسمت های قبل این مجموعه داشته است. قسمت اول این فیلم در سال ۲۰۱۳ به روی پرده های سینما رفت و توانست فروش افتتاحیه ۳۴ میلیون دلاری را ازآن خود کند. فیلم «پاکسازی: سال انتخابات» نیز در سال ۲۰۱۶ به روی پرده های سینما رفت و بهترین عملکرد را در گیشه در بین آثار این مجموعه داشت و توانست فروش افتتاحیه ۷۹ میلیون دلاری داشته باشد و کار خود را با فروش جهانی ۱۱۸٫۶ میلیون دلاری به پایان رساند.  فیلم‌ «سیکاریو: روز سولدادو» (Sicario: Day of the Soldado) با فروش خانگی ۷٫۳ میلیون دلاری در هفته اخیر، جایگاه پنجم جدول باکس آفیس را ازآن خود کرد. فروش خانگی این فیلم تا به اینجا ۳۵٫۳ میلیون دلار بوده است. در عوض این فیلم نتوانسته در گیشه های خارج از خانه به خوبی عمل کند و تنها توانسته به فروش خارجی ۱۱٫۳ میلیون دلار برسد.

هفته آینده چه فیلم هایی به روی پرده های سینما می روند؟

هفته آینده انیمیشن «هتل ترنسیلوانیا ۳: تعطیلات تابستانی» در بیش از ۴۰۰۰ سالن سینما اکران می شود. فیلم اکشن و مورد انتظار «آسمان خراش» (Skyscraper) با  نقش‌آفرینی دواین جانسون در ۳۷۰۰ سالن سینما به روی پرده های سینما می رود.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته گزارش باکس آفیس هفته اخیر و صدرنشینی مرد مورچه ای اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

گزارش باکس‌آفیس هفته اخیر و صدرنشینی فیلم «۸ یار اوشن» (Ocean’s 8)

این هفته فیلم «۸ یار اوشن» با اکران در سنیماهای آمریکا بر فیلم «سولو: داستانی از جنگ ستارگان» غلبه کرد و سلطنت این هفته گیشه‌های داخلی را ازآن خود کرد.

اثر جدید کمپانی برادران وارنر، «۸ یار اوشن» (Ocean’s 8) که اسپین‌آفی از مجموعه «اوشن» (Ocean) بوده توانسته در جایگاه اول جدول باکس‌آفیس قرار بگیرد و فروش افتتاحیه برای فیلم‌های این مجموعه را بشکند. فروش خانگی این فیلم در هفته اخیر ۴۱٫۵ میلیون دلار تخمین زده شده و توانسته فروش افتتاحیه فیلم «دوازده یار اوشن» (Ocean’s Twelve) را شکست دهد و رکورد فروش در هفته اول برای فیلم‌های مجموعه «اوشن» را بشکند. این فیلم در ۱۶ کشور دیگر نیز اکران شد و توانست با فروش ۱۲٫۲ میلیو‌ن دلاری‌اش، فروش جهانی خود را به رقم ۵۳٫۷ میلیون دلار برساند. کارگردانی این فیلم برعهده گری راس بوده و ستارگانی همچون ریحانا، ساندرا بولاک، کیت بلانشت، ان هاتوی، میندی کالینگ و هلنا بونهام کارتر در این فیلم حضور داشته و به‌ایفای نقش پرداخته‌اند. اثر جدید کمپانی دیزنی و لوکاس فیلم یعنی «سولو: داستانی از جنگ ستارگان» (Solo: A Star Wars Story) نیز توانست با فروش ۱۵٫۲ میلیون دلاری‌اش در گیشه‌های خانه، جایگاه دوم جدول باکس‌آفیس را به خود اختصاص دهد. فروش این فیلم در گیشه‌های خارج از خانه نیز در هفته اخیر به رقم ۱۱٫۳ میلیون دلار رسیده است.

بدین ترتیب، این فیلم توانسته تابه‌اینجا فروش جهانی ۳۱۲٫۲ میلیون دلاری را به‌دست آورد. با اینحال، «سولو» هنوز به‌عنوان کم‌فروش‌ترین فیلم در مجموعه «جنگ ستارگان» باقی مانده و فیلم «روگ وان» که قبلا این عنوان را بر دوش می‌کشید نیز فروش جهانی ۱٫۰۵۶ میلیارد دلاری داشته اشت. کارگردانی این فیلم برعهده ران هاوارد بوده و ستارگانی ازجمله آلدن ارنرایک، امیلیا کلارک، دونالد گلاور و وودی هارلسون در آن حضور داشته و به‌ایفای نقش پرداخته اند. در جایگاه سوم، فیلم کمدی اکشن «ددپول ۲» (Deadpool 2) را شاهد هستیم که با فروش خانگی ۱۳٫۶۵ میلیون دلاری‌اش این جایگاه را به خود اختصاص داد. فروش خانگی این فیلم تابه‌اینجا به رقم ۲۷۸٫۶ میلیون دلار رسیده است. در باکس‌آفیس خارجی، این فیلم با اضافه کردن ۱۸٫۵ میلیون دلار، فروش خارجی خود را به رقم ۶۵۵ میلیون دلار رساند. در این قسمت که کارگردانی آن برعهده دیوید لیچ بوده، ستارگانی از جمله رایان رینولدز، مورنا باکرین، تی‌جی میلر، جاش برولین، لزلی اوگامس و برایانا هیلدبرند حضور داشته و به‌ایفای نقش پرداخته‌اند.

در جایگاه چهارم، فیلم جدید کمپانی A24 تحت عنوان «موروثی» (Hereditary) را شاهد هستیم که با فروش ۱۳ میلیون دلاری‌اش در هفته اخیر این جایگاه را ازآن خود کرد. کارگردانی این فیلم برعهده آری استر بوده است. اثر اکشن و ابرقهرمانی «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» (Avengers: Infinity War) نیز هنوز به موفقیت‌های خود ادامه می‌دهد و با اضافه کردن ۶٫۸ میلیون دلار، فروش خانگی خود را بعد از ۷ هفته اکران به رقم ۶۵۴٫۷ میلیون دلار رسانده است. با وجود این رقم بسیار خوب، این فیلم هنوز اختلافی ۴۵ میلیون دلاری با فروش خانگی فیلم «پلنگ سیاه» (Black Panther) دارد. فروش خارجی این فیلم در هفته اخیر نیز ۱۰٫۹ میلیون دلار بوده است و بدین ترتیب فروش جهانی آن به رقم ۱٫۹۹۹ میلیون دلار می‌رسد.

هفته آینده شاهد اکران چه فیلم‌هایی خواهیم بود؟

فیلم «Superfly» اکران خود در ۲۲۰۰ سالن سینما را آغاز می‌کند. جمعه این هفته نیز انیمیشن موردانتظار «شگفت‌انگیزان ۲» (Incredibles 2) در بیش از ۴۲۰۰ سالن سینما به‌روی پرده می‌رود.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته گزارش باکس‌آفیس هفته اخیر و هشت یار اوشن در صدر اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

گزارش باکس‌آفیس هفته اخیر و صدرنشینی فیلم «۸ یار اوشن» (Ocean’s 8)

این هفته فیلم «۸ یار اوشن» با اکران در سنیماهای آمریکا بر فیلم «سولو: داستانی از جنگ ستارگان» غلبه کرد و سلطنت این هفته گیشه‌های داخلی را ازآن خود کرد.

اثر جدید کمپانی برادران وارنر، «۸ یار اوشن» (Ocean’s 8) که اسپین‌آفی از مجموعه «اوشن» (Ocean) بوده توانسته در جایگاه اول جدول باکس‌آفیس قرار بگیرد و فروش افتتاحیه برای فیلم‌های این مجموعه را بشکند. فروش خانگی این فیلم در هفته اخیر ۴۱٫۵ میلیون دلار تخمین زده شده و توانسته فروش افتتاحیه فیلم «دوازده یار اوشن» (Ocean’s Twelve) را شکست دهد و رکورد فروش در هفته اول برای فیلم‌های مجموعه «اوشن» را بشکند. این فیلم در ۱۶ کشور دیگر نیز اکران شد و توانست با فروش ۱۲٫۲ میلیو‌ن دلاری‌اش، فروش جهانی خود را به رقم ۵۳٫۷ میلیون دلار برساند. کارگردانی این فیلم برعهده گری راس بوده و ستارگانی همچون ریحانا، ساندرا بولاک، کیت بلانشت، ان هاتوی، میندی کالینگ و هلنا بونهام کارتر در این فیلم حضور داشته و به‌ایفای نقش پرداخته‌اند. اثر جدید کمپانی دیزنی و لوکاس فیلم یعنی «سولو: داستانی از جنگ ستارگان» (Solo: A Star Wars Story) نیز توانست با فروش ۱۵٫۲ میلیون دلاری‌اش در گیشه‌های خانه، جایگاه دوم جدول باکس‌آفیس را به خود اختصاص دهد. فروش این فیلم در گیشه‌های خارج از خانه نیز در هفته اخیر به رقم ۱۱٫۳ میلیون دلار رسیده است.

بدین ترتیب، این فیلم توانسته تابه‌اینجا فروش جهانی ۳۱۲٫۲ میلیون دلاری را به‌دست آورد. با اینحال، «سولو» هنوز به‌عنوان کم‌فروش‌ترین فیلم در مجموعه «جنگ ستارگان» باقی مانده و فیلم «روگ وان» که قبلا این عنوان را بر دوش می‌کشید نیز فروش جهانی ۱٫۰۵۶ میلیارد دلاری داشته اشت. کارگردانی این فیلم برعهده ران هاوارد بوده و ستارگانی ازجمله آلدن ارنرایک، امیلیا کلارک، دونالد گلاور و وودی هارلسون در آن حضور داشته و به‌ایفای نقش پرداخته اند. در جایگاه سوم، فیلم کمدی اکشن «ددپول ۲» (Deadpool 2) را شاهد هستیم که با فروش خانگی ۱۳٫۶۵ میلیون دلاری‌اش این جایگاه را به خود اختصاص داد. فروش خانگی این فیلم تابه‌اینجا به رقم ۲۷۸٫۶ میلیون دلار رسیده است. در باکس‌آفیس خارجی، این فیلم با اضافه کردن ۱۸٫۵ میلیون دلار، فروش خارجی خود را به رقم ۶۵۵ میلیون دلار رساند. در این قسمت که کارگردانی آن برعهده دیوید لیچ بوده، ستارگانی از جمله رایان رینولدز، مورنا باکرین، تی‌جی میلر، جاش برولین، لزلی اوگامس و برایانا هیلدبرند حضور داشته و به‌ایفای نقش پرداخته‌اند.

در جایگاه چهارم، فیلم جدید کمپانی A24 تحت عنوان «موروثی» (Hereditary) را شاهد هستیم که با فروش ۱۳ میلیون دلاری‌اش در هفته اخیر این جایگاه را ازآن خود کرد. کارگردانی این فیلم برعهده آری استر بوده است. اثر اکشن و ابرقهرمانی «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» (Avengers: Infinity War) نیز هنوز به موفقیت‌های خود ادامه می‌دهد و با اضافه کردن ۶٫۸ میلیون دلار، فروش خانگی خود را بعد از ۷ هفته اکران به رقم ۶۵۴٫۷ میلیون دلار رسانده است. با وجود این رقم بسیار خوب، این فیلم هنوز اختلافی ۴۵ میلیون دلاری با فروش خانگی فیلم «پلنگ سیاه» (Black Panther) دارد. فروش خارجی این فیلم در هفته اخیر نیز ۱۰٫۹ میلیون دلار بوده است و بدین ترتیب فروش جهانی آن به رقم ۱٫۹۹۹ میلیون دلار می‌رسد.

هفته آینده شاهد اکران چه فیلم‌هایی خواهیم بود؟

فیلم «Superfly» اکران خود در ۲۲۰۰ سالن سینما را آغاز می‌کند. جمعه این هفته نیز انیمیشن موردانتظار «شگفت‌انگیزان ۲» (Incredibles 2) در بیش از ۴۲۰۰ سالن سینما به‌روی پرده می‌رود.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته گزارش باکس‌آفیس هفته اخیر و هشت یار اوشن در صدر اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

گزارش باکس‌آفیس هفته اخیر و ادامه صدرنشینی «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» (Avengers: Infinity War)

ارقام نجومی که در فروش «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» شاهد بودیم باعث شد تا این اثر به پرفروش‌ترین فیلم ابرقهرمانی در تاریخ سینمای جهان تبدیل شود.

اثر جدید کمپانی مارول و دیزنی، «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» هفته خوبی را گذراند. این فیلم ابرقهرمانی برای سومین هفته متوالی گیشه را ازآن خودش کرد و اجازه موفقیتی کوچک را هم به رقبا نداد. قسمت سوم «انتقام‌جویان» به دومین فیلم پرفروش در تاریخ سینمای چین تبدیل شد و توانست به اولین فیلم ابرقهرمانی تبدیل شود که فروش خارجی‌اش از مرز ۱ میلیارد دلار گذشته است. در صدر جدول باکس‌آفیس، «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» را شاهد هستیم که با فروش خانگی ۶۱٫۸ میلیون دلاری‌اش برای سومین هفته متوالی این جایگاه را ازآن خود کرد و توانست فروش خانگی خود را از آغاز اکران به رقم خیلی خوب ۵۴۷٫۸ میلیون دلار برساند. این فیلم توانسته هشتمین فیلم پرفروش در سینماهای آمریکا باشد. این هفته گیشه‌های خارج از خانه جایی است که «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» جنجال‌های زیادی به‌وجود آورده چراکه اکران این فیلم در چین و فروش خارجی ۲۰۰ میلیون دلاری‌اش همه را به وجد آورده است. طبق آمارهای صورت گرفته این فیلم ابرقهرمانی دومین اثر پرفروش در تاریخ سینمای چین است.

بنابراین، «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» توانسته پرفروش‌ترین اثر ابرقهرمانی در تاریخ سینما‌ی جهان باشد و با فروش خارجی ۱٫۰۵۹ میلیارد دلاری‌اش، «انتقام‌جویان: عصر اولتران» (Avengers: Age of Ultron) (با فروش خارجی ۹۴۶٫۴ میلیون دلاری) را که تا به امروز این جایگاه را به خود اختصاص داده بود پشت سر بگذارد. این فیلم توانسته با فروش جهانی ۱٫۶۰۶ میلیارد دلاری‌اش پس از فیلم «دنیای ژوراسیک» (Jurassic World) با فروش ۱٫۶۷۱ میلیارد دلاری به پنجمین فیلم پرفروش تاریخ سینما تبدیل شود. در جایگاه دوم جدول باکس‌آفیس، اثر جدید کمپانی برادران وارنر تحت عنوان «زندگی پر از مهمانی» (Life of the Party) را شاهد هستیم. این اثر کمدی با فروش خانگی ۱۸٫۵ میلیون دلار، جایگاه دوم را به خود اختصاص داد. در باکس‌آفیس جهانی، این فیلم در ۸ کشور دیگر نیز اکران شد و توانست فروش خارجی ۲٫۹ میلیون دلاری داشته باشد. این را هم اشاره کنیم که منتقدان وبسایت سینما اسکور نمره B را به این فیلم داده‌اند که اندکی از انتظارات پایین‌تر بوده است.

فیلم «برکینگ این» (Breaking In) محصول کمپانی یونیورسال با فروش خانگی ۱۶٫۵ میلیون دلاری‌اش جایگاه سوم جدول باکس‌آفیس را به خود اختصاص داده است. این فروش باعث متعجب شدن سازندگان شده چراکه نسبت به بودجه ساخت ۶ میلیون دلاری‌اش توانسته سود خوبی را برای کمپانی یونیورسال رقم بزند. این فیلم که ستارگانی از جمله گابریله آنیون در آن حضور داشته و به‌ایفای نقش پرداخته‌اند توانسته نمره B را از منتقدان وبسایت سینما اسکور دریافت کند. «برکینگ این» همچنین در ۵ کشور دیگر نیز اکران شد و توانست فروش خارجی ۱ میلیون دلاری را ازآن خود کند. اثر جدید استودیو لاینزگیت یعنی «اُوِربورد» (Overboard) نیز با فروش ۱۰٫۱ میلیون دلاری‌‌اش در هفته اخیر در جایگاه چهارم قرار گرفت. فروش خانگی این فیلم تا به‌اینجای کار ۲۹٫۵ میلیون دلار تخمین زده شده است. در هفته اخیر این فیلم در کشور مکزیک اکران شد و توانست فروش خوب ۱۰٫۵ میلیون دلاری را از این کشور به‌دست آورد. فیلم ترسناک «یک جای ساکت» (A Quiet Place) محصول کمپانی پارامونت نیز با فروش ۶٫۴ میلیون دلاری‌اش در هفته اخیر توانست در جایگاه پنجم جدول باکس‌آفیس قرار بگیرد و فروش خانگی خود را بعد از ۶ هفته اکران به رقم ۱۶۹٫۵ میلیون دلار برساند. فروش خارجی این فیلم در هفته اخیر ۲٫۸ میلیون دلار تخمین زده شده است. بدین ترتیب فروش خارجی این فیلم توانسته از مرز ۱۰۰ میلیون دلار بگذرد.

هفته آینده چه فیلم‌هایی به‌روی پرده‌های سینما می‌روند؟

جمعه این هفته فیلم موردانتظار «ددپول ۲» (Deadpool 2) از کمپانی فاکس قرن بیستم اکران خود در بیش از ۴۲۰۰ سالن سینما را آغاز می‌کند. بسیاری براین باورند که اکران این فیلم و اکران فیلم «سولو: داستانی از جنگ ستارگان» (Solo: A Star Wars Story) در جمعه هفته آینده می‌تواند روی فروش «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» تاثیر بگذارد.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته گزارش باکس‌آفیس هفته اخیر و ادامه صدرنشینی انتقام‌جویان اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

گزارش باکس آفیس هفته اخیر و رکوردشکنی فیلم «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» (Avengers: Infinity War)

اثر جدید استودیو مارول به رکوردشکنی‌های خود ادامه داد و با فروش خانگی ۴۵۰ میلیون دلاری‌اش در ۹ روز اول اکران، فروش جهانی خود را به ۱ میلیارد دلار رساند.

با فروش تقریبی ۱۱۲٫۴ میلیون دلاری، قسمت سوم از مجموعه محبوب و پرطرفدار «انتقام‌جویان» تحت عنوان «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» (Avengers: Infinity War) توانست برای دومین هفته متوالی جدول باکس‌آفیس را فتح کند. پس از تنها ۹ روز فروش داخلی این فیلم به رقم بسیار خوب ۴۵۰٫۸ میلیون دلار رسیده است. در باکس‌آفیس جهانی نیز «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» خوش درخشیده است و توانسته با فروش تقریبی ۱۶۲٫۶ میلیون دلاری، پرفروش ترین فیلم در هفته اخیر در سینماهای جهان باشد. فروش این فیلم در گیشه‌های خارج از خانه به رقم ۲۷۵٫۱ میلیون دلار رسیده است. بدین ترتیب این فیلم فروش جهانی بسیار عالی ۱٫۱۶ میلیارد دلاری را به خود اختصاص می‌دهد. بیشترین فروش این فیلم در گیشه‌های خارج از خانه مربوط به کشور کره جنوبی با ۶۹٫۱ میلیون دلار فروش بوده است. انگلیس (با ۶۷٫۲ میلیون دلار)، مکزیک (با ۴۸٫۷ میلیون دلار) و برزیل (با ۴٫۳ میلیون دلار) جایگاه‌های بعدی را به خود اختصاص داده‌اند. درکل، فیلم «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» سریع‌ترین فیلمی است که توانسته به فروش جهانی ۱ میلیارد دلار دست پیدا کند و هفتمین فیلم استودیو مارول است که به این فروش جهانی دست پیدا کرده است.

در جایگاه دوم جدول باکس‌آفیس، اثر جدید استودیو لاینزگیت تحت عنوان «اُوِربورد» (Overboard) را شاهد هستیم که با فروش خانگی ۱۴٫۷۵ میلیون دلاری‌اش این جایگاه را به خود اختصاص داد. این اثر، بازسازی مدرنی از فیلم «اُوِربورد» محصول سال ۱۹۸۷ با بازی کرت راسل و گلدی هان است. این فروش مقداری بیشتر از آن چیزی بود که سازندگان انتظارش را داشتند و این خبر خوشحال‌کننده‌ای است. «اُوِربورد» توانسته نمره -A را از منتقدان وبسایت سینما اسکور دریافت کند. فیلم ترسناک «یک‌ جای ساکت» (A Quiet Place) با یک پله سقوط نسبت به هفته گذشته در جایگاه سوم جدول باکس‌آفیس قرار گرفت. این فیلم توانسته در هفته اخیر فروش ۷٫۶ میلیون دلاری‌ داشته باشد و فروش خانگی خود را بعد از ۵ هفته اکران به رقم ۱۶۰ میلیون دلار برساند.

در عین حال، «یک‌ جای ساکت» با فروش ۴٫۱ میلیون دلاری‌اش در گیشه های خارج از خانه توانست فروش جهانی خود را به رقم ۲۵۵٫۳ میلیون دلار برساند. فیلم کمدی «من احساس زیبایی می‌کنم» (I Feel Pretty) با بازی اِمی شامر نیز با فروش ۴٫۹ میلیون دلاری‌اش جایگاه چهارم را به خود اختصاص داد. فروش داخلی این فیلم بعد از ۳ هفته اکران به رقم قابل قبول ۳۷٫۸ میلیون دلار رسیده است. این را هم اشاره کنیم که بودجه ساخت این فیلم ۳۲ میلیون دلار بوده است. فیلم سینمایی «رمپیج» (Rampage) محصول کمپانی برادران وارنر با فروش خانگی ۴٫۶ میلیون دلاری در جایگاه پنجم جدول باکس‌آفیس قرار گرفت. بدین ترتیب، فروش خانگی «رمپیج» به رقم نه‌چندان خوب ۸۵ میلیون دلار می‌رسد. در خارج از خانه این فیلم اکشن توانست با اضافه کردن ۱۳٫۷ میلیون دلار فروش جهانی ۳۷۷٫۹ میلیون دلاری داشته باشد. این را هم باید در نظر داشت که اکران «رمپیج» در کشورهای آلمان و ژاپن آغاز نشده است.

هفته آینده چه فیلم‌هایی به‌روی پرده‌های سینما خواهند رفت؟

هفته آینده، فیلم هیجان‌انگیز «Breaking In» اکران خود در ۲۵۰۰ سالن سینما را آغاز می‌کند. همچنین فیلم کمدی «پایه مهمانی» (Life of the Party) در ۳۵۰۰ سالن سینما به‌روی پرده می‌رود.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته گزارش باکس آفیس هفته اخیر و رکوردشکنی انتقام‌جویان اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.