*****-->
طراحی سیاه قلم
Xبستن تبلیغات
نوشته‌های تازه

فیلم سینمایی «همه می دانند» ساخته اصغر فرهادی، به عنوان فیلم افتتاحیه در جشنواره فیلم کن امسال به نمایش در خواهد آمد.

خاویر باردم و پنه‌لوپه کروز از جمله بازیگران اصلی این فیلم هستند.

اصغر فرهادی، کارگردان مطرح ایرانی است که بخاطر ساخت فیلم های موفقی چون «جدایی نادر از سیمین» و «فروشنده» دو جایزه اسکار را ازآن خود کرد. همانطور که در خبر های گذشته نیز گفته بودیم، این کارگردان هم اکنون درحال ساخت فیلمی به نام «همه می دانند» (Everybody Knows) است که ستارگان مطرحی از جمله پنه لوپه کروز، ریکاردو دارین و خاویر باردم در آن حضور داشته و به ایفای نقش می پردازند. این فیلم، داستان زنی به نام کارولینا را روایت می کند که برای دیدار با خانواده اش از آرژانتین به اسپانیا بازمی گردد. اتفاقات غیرمنتظره ای که در این سفر برای وی به وقوع می پیوندد، بر زندگی او تاثیر می گذارد.

قرار است این فیلم در تاریخ ۹ می ۲۰۱۸ (۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷) در سینماهای فرانسه به‌روی پرده های سینما برود. به همین خاطر، شایعاتی مبنی بر اکران این فیلم در هفتاد و یکمین دوره از جشنواره فیلم کن منتشر شده بود. حال دبیر این جشنواره، تیره فره‎‌مو از پخش «همه می دانند» به عنوان فیلم افتتاحیه در این جشنواره خبر داده است. علاوه بر بازیگران ذکر شده، دوارد فرناندز، باربارا لنی، الویرا مینگز، ایما کوئستا، روژه کاسا مایور و رامون باره‌آ نیز در این فیلم به ایفای نقش می پردازند. این را هم باید اشاره کرد که فیلمبرداری این فیلم در اواخر ماه نوامبر در شهر مادرید اسپانیا به پایان رسید. برای تماشای پیش نمایش فیلم «همه می دانند» کلیک کنید.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته فیلم همه می دانند فیلم افتتاحیه جشنواره کن خواهد بود اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.