*****-->
طراحی سیاه قلم
Xبستن تبلیغات
نوشته‌های تازه

استیون اسپیلبرگ، کارگردان مطرح هالیوودی اعلام کرد قسمت پنجم «ایندیانا جونز» (Indiana Jones 5) آخرین حضور هریسون فورد در این مجموعه خواهد بود

این کارگردان اعلام کرده امکان تغییر شخصیت اصلی این مجموعه به شخصیت زن در آینده وجود خواهد داشت.

مدتی پیش، ساخت قسمت پنجم از مجموعه محبوب و پرطرفدار «ایندیانا جونز» (Indiana Jones) از سوی استودیو لوکاس‌فیلم اعلام شد و حضور هریسون فورد در این قسمت نیز تایید شد. طی مصاحباتی که اسپیلبرگ با وب‌سایت The Sun انجام داده، وی گفته که بعد از اتمام مراحل ساخت «ایندیانا جونز ۵»، هریسون فورد این مجموعه را ترک خواهد کرد اما مراحل ساخت قسمت های بعدی طبق برنامه پیش خواهد رفت. اسپیلبرگ در اینباره می گوید: ” این فیلم، آخرین فیلم در مجموعه ایندیانا جونز خواهد بود که هریسون فورد در آن حضور دارد. من کاملا مطمئنم اما ما طبق روال، کار خود را ادامه خواهیم داد” ساخت قسمت پنجم از این مجموعه در سال ۲۰۱۶ اعلام شد؛ هنگامی که لوکاس‌فیلم از حضور اسپیلبرگ به عنوان کارگردان و ایفای نقش هریسون فورد در این فیلم خبر داد. در ماه مارس سال ۲۰۱۶، فورد درباره علل بازگشتش به این فیلم سخن گفت. او درباره بازگشتش در نقش این باستان‌ شناس معروف گفته بود:

” فرصت همکاری دوباره با اسپیلبرگ و بازگشت برای حضور در این مجموعه باعث خوشحالی بسیاری از مردم شده است. بازی در این نقش همیشه برای من لذت‌بخش بوده و باعث خوشحالی من شده است. همکاری با استیون بسیار لذت بخش است. من بی صبرانه منتظر شروع کار هستم.” طی مصاحبات وب‌سایت The Sun با اسپیلبرگ، وی اضافه کرد که این زمان مناسبی برای ایندیانا جونز است تا شخصیت اصلی خود را به شکلی متفاوت به تصویر بکشد و این با حضور یک زن به عنوان شخصیت اصلی امکان پذیر است. این کارگردان در اینباره گفت: ” ما باید نام شخصیت اصلی رو از جونز به جون تغییر بدهیم و این هیچ اشکالی نخواهد داشت.” طی خبر های گذشته نیز گفتیم که فیلمبرداری این فیلم از ماه آوریل سال ۲۰۱۹ (فروردین الی اردیبهشت ۱۳۹۸) آغاز خواهد شد و «ایندیانا جونز ۵» در تاریخ ۲۰ جولای ۲۰۲۰ (۲۱ خرداد ۱۳۹۹)‌ به‌روی پرده های سینما خواهد رفت.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته اسپیلبرگ از آخرین حضور هریسون فورد در ایندیانا جونز می گوید اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.