نوشته‌های تازه

نوشتن فیلمنامه قسمت سوم «جانوران شگفت‌انگیز» (Fantastic Beasts) آغاز شد.

جی‌کی رولینگ، نویسنده کتاب‌های هری پاتر اعلام کرد که درحال نوشتن فیلمنامه فیلم «جانوران شگفت‌ انگیز ۳» (Fantastic Beasts 3) است.

جی‌کی رولینگ نویسنده مشهور بریتانیایی و کتاب‌های هری‌ پاتر طی یک پرسش و پاسخ در وبسایت خود اعلام کرد که کار روی نوشتن فیلمنامه قسمت سوم «جانوران شگفت‌انگیز» (Fantastic Beasts) را آغاز کرده است. او در اینباره گفت: “من تازه کار نوشتن چهارمین رمان رابرت گالبریث (نام مستعار رولینگ) تحت عنوان Lethal White را به پایان رساندم و اکنون درحال نوشتن فیلمنامه فیلم «جانوران شگفت‌ انگیز ۳» هستم.” با وجود اینکه جی‌کی رولینگ جزئیات بیشتری درباره داستان این فیلم اعلام نکرده اما به عنوان تهیه‌کننده به تفسیر این فیلم پرداخته است. به‌نظر می‌رسد که وی سعی دارد نقش پر رنگ‌تری در این زمینه داشته و نظارت و همکاری بیشتری در ساخت این فیلم‌ها داشته باشد. وی درباره این فیلم گفت: ” با وجود اینکه حرف‌های من نظر و نتیجه نهایی نیست اما برادران وارنر و دیوید یتس همیشه به من اجازه داده‌اند تا نظر خود را مطرح کنم.

“این درمورد تمامی تهیه‌کنندگان صدق می‌کند و من تنها یک نفر هستم که کار را جدی گرفته‌ام اما این تلاش، تلاشی مشترک است. مسئولیت نهایی تمام آن چیزهایی که روی صفحه نمایش سینماها مشاهده می‌کنیم برعهده کارگردان است.” درحال حاضر تاریخ اکران این فیلم مشخص نیست و به‌نظر می‌رسد که قرار نیست زودتر از سال ۲۰۲۰ اکران شود. قسمت دوم این فیلم تحت عنوان «جانوران شگفت‌انگیز: جرایم گریندل والد» (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald) در تاریخ ۱۶ نوامبر ۲۰۱۸ (۲۵ آبان ۱۳۹۷) به‌روی پرده‌های سینما می‌رود. فیلمنامه این فیلم به قلم جی‌کی رولینگ نوشته شده است و کارگردانی آن نیز همانند قسمت اول برعهده دیوید یتس بوده است.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته نوشتن فیلمنامه قسمت سوم جانوران شگفت‌انگیز آغاز شد اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.