*****-->
طراحی سیاه قلم
Xبستن تبلیغات
نوشته‌های تازه

اندرو لینکلن، بازیگر سریال محبوب و پرطرفدار «مردگان متحرک» (The Walking Dead) درباره ترک این سریال سخن گفت.

وی اعلام کرد که قصد دارد وقت بیشتری را با خانواده اش سپری کند.

همانطور که می دانید، اندرو لینکلن بازیگر سریال محبوب «مردگان متحرک» (The Walking Dead) قصد دارد در آینده ای نزدیک و با به پایان رسیدن فصل نهم، این سریال را ترک کند و این خبر در جشنواره کامیک کان سن دیگو نیز به طور رسمی تایید شد. حال این بازیگر طی مصاحبه ای از رها کردن شخصیت ریک گرایمز بعد از ۸ سال سخن گفت. لینکلن طی مصاحبه ای که با وبسایت خبری اینترتینمنت ویکلی داشته، اعلام کرده که خانه او در انگلیس قرار دارد و میخواهد با خانواده اش به خانه اش بازگردد و زمان بیشتری را با همسر و فرزندانش سپری کند. وی در اینباره گفت: “من دو فرزند کوچک دارم و در یک کشور کاملا متفاوت زندگی می کنم. هرچه این فرزندان بزرگ تر می شوند، کمتر می توانند با تغییر کنار بیایند و جابجا شوند. این موضوع به همین راحتی است. دیگر وقت آن رسیده که به خانه ام بازگردم.” وی درباره فیلمبرداری آخرین صحنه اش در این سریال گفت: “به پایان رسیدن این سریال به گونه ای بود که انگار بالاخره راحت شده ام. همچنین این دو قسمت آخر بسیار رضایت بخش بود. در عین حال، حضور در مراسم کامیک کان و پنل این سریال و صحبت کردن با هزاران آدمی که در سالن حضور داشتند و بغل کردن تک تک دوستانم اتفاق غم انگیزی بود و این حقیقت این موضوع است.”

این بازیگر همچنین در پایان مصاحبه، عشق و علاقه اش نسبت به این سریال را ابراز کرد و دراینباره گفت: “من عاشق این سریال هستم. این سریال ارزش بسیار زیادی برایم دارد. من تمام افرادی که در ساخت این سریال نقش داشتند را دوست دارم. قول میدهم که گریه نکنم؛ زیرا به اندازه کافی مقابل دوربین گریه کرده ام. علاوه بر این، من از صمیم قلب دوستدار طرفدارانی هستم که این سریال هیجان انگیز را تماشا کردند. من زمان بسیار خوب، شگفت انگیز و زیبایی را درکنار عوامل این مجموعه داشتم و حضور در این سریال یکی از بهترین تجربه های کاری من محسوب می شود.” این را هم اشاره کنیم که فصل نهم از سریال مورد انتظار «مردگان متحرک» در تاریخ ۳۱ اکتبر امسال (۹ آبان ۱۳۹۷) به روی آنتن می رود. شما نیز اگر نظری داشتید، با ما در میان بگذارید.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته صحبت های اندرو لینکلن درباره ترک سریال مردگان متحرک اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.