*****-->
طراحی سیاه قلم
Xبستن تبلیغات

ساخت پیش درآمد سریال محبوب «۲۴» (۲۴) تایید شد.

این پیش درآمد در قالب یک مجموعه تلوزیونی جدید خواهد بود که گذشته شخصیت جک باور را به تصویر می کشد.

رئیس گروه تلویزیونی شبکه فاکس، دانا والدن اعلام کرد که تهیه کننده اجرایی سریال «۲۴»، هاوارد گوردون در حال همکاری با کارگردان این مجموعه تلوزیونی یعنی جوئل سارنو و باب کورچران است. والدن ذکر کرده که قرار است تصویری جدید از این سریال محبوب ساخته شود. والدن طی کنفرانس و گفتگوی خبری شبکه خود در ماه می امسال از اعلام این موضوع ابراز خوشحالی کرده و گفته که شبکه فاکس برای این سریال و مسیری که قرار است در آینده داشته باشد، هیجان زده است. این مجموعه تلوزیونی که پیش درآمدی از سریال اصلی خواهد بود توسط دو استودیو ۲۰th TV و Imagine TV ساخته خواهد شد. داستان این فیلم نیز به قلم گوردن، کوچران و سانرو نوشته می شود و قرار است همان حال و هوای سریال اصلی را داشته باشد و داستان گذشته مامور سازمان CTU یعنی جک باور را به تصویر بکشد. کیفر ساترلند که در سریال «۲۴» نقش این مامور با تجربه را ایفا کرده بود نیز اعلام کرده که به احتمال زیاد، نمی تواند دیگر نقش این شخصیت را ایفا کند چراکه از لحاظ فیزیکی قدرت کافی برای بازی کردن شخصیتی که مدام در حال دویدن است را ندارد.

بدین ترتیب این امکان به شبکه فاکس داده شده تا با ساخت پیش درآمدی جدید از این سریال، جک باور را باری دیگر وارد تلوزیون کند و این شخصیت را در قالبی جدید و با بازیگری جدید به تصویر بکشد. «۲۴» یک مجموعه تلوزیونی است که محصول شبکه تلوزیونی فاکس آمریکا بوده است. این سریال در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۰۱ به روی آنتن رفت و در تاریخ ۲۴ می ۲۰۱۰ کار خود را به پایان رساند. البته در می ۲۰۱۴، فصل جدیدی از این سریال تحت عنوان «۲۴: یک روز دیگر زنده بمان» (۲۴Live Another Day) با ۱۲ قسمت به روی آنتن رفت و اسپین آفی از این سریال نیز تحت عنوان «۲۴: میراث» (۲۴Legacy) ساخته شد و از ۵ فوریه ۲۰۱۷ شروع به پخش کرده است. این سریال هشت فصلی بارها نامزد جوایز مختلف شده که برخی از آن ها عبارتند از جایزه امی بهترین سریال درام در سال ۲۰۰۶ و جایزه گلدن گلوب بهترین سریال درام در سال ۲۰۰۳. این را هم اشاره کنیم که «۲۴»، طولانی ترین سریال تلوزیونی درام به حساب می آید.

نویسنده:مانی شکیبایی

نوشته ساخت پیش درآمد سریال بیست و چهار تایید شد اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

http://tehranap.ir/wp-content/uploads/2017/04/tehranap-2.gif

نوشته‌های تازه
بر چسب ها
2016 aashiqui 2 دانلود آهنگ x265 آهنگ دانلود دانلود آهنگ 95 دانلود آهنگ آسپرین دانلود آهنگ از رادیو جوان دانلود آهنگ اسپانیایی دانلود آهنگ افغانی دانلود آهنگ انت معلم دانلود آهنگ انریکه دانلود آهنگ ای جان دانلود آهنگ ایرانی دانلود آهنگ تولدت مبارک دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید ایرانی دانلود آهنگ جدید حامد همایون دانلود آهنگ جدید خارجی دانلود آهنگ جدید رپ دانلود آهنگ جدید شاد دانلود آهنگ حامد همایون دانلود آهنگ حجت اشرف زاده دانلود آهنگ دوست دارم دانلود آهنگ روزانه دانلود آهنگ سینا شعبانخانی دانلود آهنگ شاد دانلود آهنگ عاشقانه دانلود آهنگ علیشمس و مهدی جهانی دانلود آهنگ قدیمی دانلود آهنگ مسعود صادقلو دانلود آهنگ پازل باند دانلود آهنگ پویا بیاتی دانلود آهنگ گروه سون دانلود آهنگ یاسر بینام دانلود فیلم دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم ایرانی جدید دانلود فیلم ایرانی٬دانلود فیلم دانلود٬دانلود فیلم ایرانی فیلم ایرانی فیلم دوبله فارسی ماجراجویی موزیک پیش نمایش