http://adl-iran.ir/images/22.gif
نوشته‌های تازه

دنی بویل از کارگردانی قسمت جدید فیلم «جیمز باند» (James Bond) کناره گیری کرد.

وی دلیل این اقدام را اختلاف نظر و و عقیده پروژه ساخت این فیلم دانست.

همانطور که می دانید، قسمت جدید از سری فیلم مشهور «جیمز باند» تحت عنوان غیر رسمی «جیمز باند ۲۵» (James Bond 25) درحال سپری کردن مراحل پیش تولید است. طی خبری که به تازگی منتشر شده، دنی بویل از کارگردانی این فیلم کناره گیری کرد و پروژه ساخت این فیلم را ترک کرده است. دنیل کریگ، باربارا براکلی و مایکل ویلسون با انتشار یک بیانیه رسمی در پیج رسمی فیلم جیمز باند اعلام کردند که به علت اختلاف نظر و عقیده تصمیم به قطع همکاری با این کارگردان گرفته و بدین ترتیب وی دیگر برای ساخت این فیلم همکاری نخواهد کرد. حدود ۵ ماه تا شروع فیلمبرداری قسمت جدید این فیلم باقی مانده و این پروژه کارگردان خود را از دست داده است و باربارا براکلی و مایکل ویلسون باید به فکر پیدا کردن کارگردان جدیدی باشند.

بویل همچنین در کنار جان هاج وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را برعهده داشت و با توجه به مشکلات پیش آمده هنوز مشخص نیست که آیا از فیلمنامه بویل در ساخت این فیلم استفاده خواهد شد یا این فیلمنامه بازنویسی می شود. بویل از جمله کارگردان های مشهور هالیوودی است که در کارنامه کاری خود ساخت فیلم هایی همچون «میلیونر زاغه‌نشین» (Slumdog Millionaire) و «استیو جابز» (Steve Jobs) را برعهده داشته است. دنیل کریگ باری دیگر نقش مامور ۰۰۷ را در این فیلم اکشن ایفا می کند. «جیمز باند ۲۵» در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۱۹ (۱۷ آبان ۱۳۹۸) به روی پرده سینما می رود و مراحل ساخت و فیلمبرداری آن نیز از ۳ دسامبر امسال (۱۲ آذر) آغاز خواهد شد.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته دنی بویل از کارگردانی قسمت جدید جیمز باند کناره گیری کرد اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.