نوشته‌های تازه

الک بالدوین به جمع بازیگران فیلم مستقل شخصیت «جوکر» (Joker) پیوست.

وی قرار است نقش توماس وین، پدر بروس وین (بتمن) را در این فیلم ایفا کند.

به نقل از وبسایت خبری هالیوود ریپورتر، الک بالدوین بازیگر و مجری مشهور هالیوودی به جمع بازیگران فیلم مستقل شخصیت «جوکر» (Joker) پیوست. وی قرار است نقش شخصیت توماس وین، پدر بروس وین یا همان بتمن را در این فیلم ایفا کند. به نظر می‌رسد که شخصیت توماس وین در این فیلم یک شخصیت منفی و بدذات است که تجربه خوبی در تجارت داشته و در این زمینه موفق است. الک بالدوین با حضور در برنامه تلوزیونی «پخش زنده شنبه شب» (Saturday Night Live) ثابت کرده که توانایی به تصویر کشیدن چنین شخصیت‌هایی را دارد و گزینه خوبی برای ایفای نقش شخصیت توماس وین است.

واکین فینیکس قرار است در این فیلم نقش شخصیت جوکر را ایفا کند. طبق گفته کمپانی برادران وارنر، این فیلم هیچ ارتباطی با دنیای سینمایی دی سی نخواهد داشت و با فیلم مستقل «جوکر» که توسط دی سی ساخته خواهد شد و جرد لتو در آن به ایفای نقش می پردازد، متفاوت خواهد بود. طی خبرهای گذشته نیز گفتیم که مذاکرات رابرت دنیرو برای حضور در این فیلم در مراحل پایانی است و حضور فرانسیس کانوری نیز در این فیلم تایید شده است. کارگردانی این فیلم برعهده تاد فیلیپس خواهد بود. «جوکر» در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (۱۲ مهرماه ۱۳۹۸) به روی پرده های سینما می‌رود.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته الک بالدوین به جمع بازیگران فیلم مستقل جوکر پیوست اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.