*****-->
طراحی سیاه قلم
Xبستن تبلیغات

تاریخ اکران دنباله فیلم ترسناک «یک جای ساکت» (A Quiet Place) مشخص شد.

این فیلم در تاریخ ۱۵ می ۲۰۲۰ (۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) به روی پرده های سینما می رود.

یکی از مشهورترین و پرفروش ترین آثار ترسناک امسال فیلم «یک جای ساکت» (A Quiet Place) جان کرازینسکی بود که نه تنها توانست فروش خوبی را در جدول باکس‌آفیس به خود اختصاص دهد، بلکه طبق نقدهای صورت گرفته توانست نمره ۹۵ درصد را از وبسایت راتن تومیتوز دریافت کند. همانطور که می دانید ساخت دنباله این فیلم نیز تایید شده است. حال طی جدیدترین اخبار منتشر شده، به نظر می رسد که این فیلم قرار است در تاریخ ۱۵ می ۲۰۲۰ (۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) به روی پرده‌های سینما برود. هنوز اطلاعات دقیقی از داستان این فیلم منتشر نشده است. این فیلم یا می تواند ماجراجویی های آینده این خانواده را به تصویر بکشد و یا می تواند موضوعی جدید را مورد هدف قرار دهد. با اینحال، تهیه کننده این فیلم اندرو فورم اعلام کرده که کرازینسکی در ساخت قسمت جدید مشارکت خواهد داشت.

فورم طی مصاحبه با وبسایت کولایدر در اینباره گفت: “اوه، کرازیسنکی مطمئناً در ساخت این فیلم مشارکت می کند. ما در این پروژه خیلی شانس آوردیم. من فیلم هایی داشته‌ام که استودیو تاریخ اکران را مشخص می کرد و از همان لحظه باید دست به کار می شدیم ولی در این پروژه نمی خواهیم عجله کنیم که بسیار عالی است. پس ما می خواهیم زمانی را صرف کنیم، میخواهیم ببینیم که به کجا می رویم، اما نمی خواهیم عجله کنیم و تنها می خواهیم درباره آن صحبت کنیم. ما می فهمیم که مشارکت افراد در این پروژه به چه صورت خواهد بود و قسمت جدید چگونه خواهد بود. قسمت اول برای ما بسیار ویژه است و ما میخواهیم زمان کافی برای دنباله آن بگذاریم و اصلا عجله نکنیم.” اوایل تابستان امسال نیز فورم اعلام کرده که اگر استودیو نیز مایل باشد تا به سرعت این فیلم به روی پرده های سینما برود، او اجازه نمی دهد که یک داستان خاص و منحصربه‌فرد قربانی خواسته های استودیو شود. این را هم اشاره کنیم که فروش «یک جای ساکت» در سینماهای آمریکا ۱۸۸ میلیون دلار و در سینماهای خارج از خانه ۱۴۴ میلیون دلار بوده و جمعاً توانسته به فروش جهانی ۳۳۲ میلیون دلار دست پیدا کند که برای فیلمی با بودجه ۱۷ میلیون دلاری رقم بسیار خوبی محسوب می شود.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته تاریخ اکران دنباله فیلم یک جای ساکت مشخص شد اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

http://tehranap.ir/wp-content/uploads/2017/04/tehranap-2.gif

نوشته‌های تازه
بر چسب ها
2016 aashiqui 2 دانلود آهنگ x265 آهنگ دانلود دانلود آهنگ 95 دانلود آهنگ آسپرین دانلود آهنگ از رادیو جوان دانلود آهنگ اسپانیایی دانلود آهنگ افغانی دانلود آهنگ انت معلم دانلود آهنگ انریکه دانلود آهنگ ای جان دانلود آهنگ ایرانی دانلود آهنگ تولدت مبارک دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید ایرانی دانلود آهنگ جدید حامد همایون دانلود آهنگ جدید خارجی دانلود آهنگ جدید رپ دانلود آهنگ جدید شاد دانلود آهنگ حامد همایون دانلود آهنگ حجت اشرف زاده دانلود آهنگ دوست دارم دانلود آهنگ روزانه دانلود آهنگ سینا شعبانخانی دانلود آهنگ شاد دانلود آهنگ عاشقانه دانلود آهنگ علیشمس و مهدی جهانی دانلود آهنگ قدیمی دانلود آهنگ مسعود صادقلو دانلود آهنگ پازل باند دانلود آهنگ پویا بیاتی دانلود آهنگ گروه سون دانلود آهنگ یاسر بینام دانلود فیلم دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم ایرانی جدید دانلود فیلم ایرانی٬دانلود فیلم دانلود٬دانلود فیلم ایرانی فیلم ایرانی فیلم دوبله فارسی ماجراجویی موزیک پیش نمایش