نوشته‌های تازه

سریال «آقای ربات» (Mr. Robot) پس از پخش فصل چهارم به پایان می رسد.

سازنده و خالق این سریال، سم اسماعیل این خبر را به طور رسمی تایید کرد.

به تازگی کریستین اسلیتر اعلام کرده بود که سریال محبوب «آقای ربات» (Mr. Robot) با فصل چهارم به پایان می‌رسد. حال به تازگی این خبر تایید شده است. به نقل از وبسایت هالیوود ریپورتر، شبکه USA و سازنده این سریال سم اسماعیل بر سر پایان این سریال در فصل چهارم به تفاهم رسیده‌اند و اعلام کردند که فصل آخر این سریال شامل ۱۲ قسمت خواهد بود. طی گزارشات منتشر شده مراحل ساخت و فیلمبرداری فصل چهارم از زمستان امسال در نیویورک آغاز می شود و در سال ۲۰۱۹ نیز به روی آنتن می‌رود. هالیوود ریپورتر همچنین اعلام کرده به نظر می رسد که ما دو فصل چهارم و پنجم را یکجا شاهد خواهیم بود چراکه فصل چهارم دارای ۸ قسمت است و فصل پنجم دارای ۴ قسمت خواهد بود که کوتاه ترین فصل این سریال است.  مراحل نوشتن فیلمنامه این فیلم به خاطر تعهد سم اسماعیل به شبکه آمازون برای ساخت سریال جدید جولیا رابرتز، «بازگشت به خانه» (Homecoming) مدتی طول خواهد کشید.

سم اسماعیل طی بیانیه‌ای که به تازگی منتشر شده درباره به‌ پایان رسیدن این سریال پس از فصل چهارم گفت: “هنگامی که شروع به ساخت سریال «آقای ربات» کردم، فکر می کردم که این سریال یک برنامه کوچک در تلوزیون خواهد بود که طرفداران کمی را به خود جذب می کند. طی این سه سال، این سریال بزرگ تر شد و من واقعا تحت تاثیر تلاش های شبانه روزی بازیگران و تیم تولید این سریال قرار گرفتم که سعی داشتند تصویر ذهنی من را به واقعیت تبدیل کنند. از همان روز اول، من برای رسیدن به یک نتیجه این سریال را ساختم و با آمادن فصل چهارم بالاخره این نتیجه را دیدم. تمام اعضای تیم که شامل تیم عالی USA و UCP می شوند خواستار خداحافظی نبودند اما ما احترام زیادی به ماجراجویی های الیوت قائلیم و نمیخواهیم که پایان اجتناب ناپذیرش را گسترش دهیم. بدین ترتیب، فصل چهارم آخرین فصل از داستان «آقای ربات» خواهد بود. خطاب به طرفداران این سریال: بابت این سه سال از شما ممنونم و من نمیتوانم صبر کنم تا این پایان هیجان انگیز را با شما به اشتراک بگذارم.” رامی ملک، کریستین اسلیتر، بابی کاناوله، پورتیا دوبلدی، مارتین والستروم، کارلی چایکین، گریس گامر، بی‌دی ونگ، مایکل کریستوفر و استفانی کورنلیوسن از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته اند. شما نیز اگر نظری داشتید با ما در میان بگذارید.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته سریال دیدنی آقای ربات در فصل چهارم به پایان می‌رسد اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.