نوشته‌های تازه

تاریخ اکران قسمت ششم از مجموعه «ترمیناتور» (Terminator 6) جلو افتاد.

به نظر می‌رسد که این فیلم در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ (۲۴ آبان ۱۳۹۸) به روی پرده های سینما می‌رود.

کمپانی پارامونت پیکچرز به تازگی اعلام کرده که تاریخ اکران فیلم «ترمیناتور ۶» (Terminator 6) جلو افتاده است. این فیلم که پیش‌تر قرار بود در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ (۱ آذر ۱۳۹۸) به روی پرده های سینما برود، در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ (۲۴ آبان ۱۳۹۸) اکران می‌شود. بدین ترتیب، این فیلم قرار است به جای فیلم «سونیک خارپشت» (Sonic the Hedgehog) اکران شود که اکران آن یک هفته جلو افتاده است. قسمت جدید «ترمیناتور» قرار است داستان فیلم «ترمیناتور ۲: روز داوری» (Terminator 2: Judgement Day) را دنبال کند و اتفاقات قسمت های سوم تا پنجم این مجموعه کاملا نادیده گرفته خواهند شد.

آرنولد شوارزنگر در نقش ترمیناتور، لیندا همیلتون در نقش سارا کانر، مکنزی دیویس در نقش گریس، گابریل لونا در نقش ترمیناتور، ناتالیا ریز در نقش دنی راموس، دیگو بونتا، تریستان اوجوا، انریکه آرسه و آلیسیا بوراچرو از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور داشته و به ایفای نقش می‌پردازند. تیم میلر که در کارنامه کاری خودش ساخت قسمت اول فیلم «ددپول» (Deadpool) را به ثبت رسانده، کارگردانی این فیلم را برعهده خواهد داشت. جیمز کامرون نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی در این پروژه مشارکت خواهد داشت. فیلمنامه این فیلم نیز به قلم دیوید اس. گویر، چارلز اچ. اگلی، جاش فریدمن و بیلی ری نوشته خواهد شد. فیلمبرداری این فیلم در شهر مادرید اسپانیا آغاز شده است.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته تاریخ اکران قسمت ششم از مجموعه ترمیناتور جلو افتاد اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.