نوشته‌های تازه

شایعاتی درباره محل فیلمبرداری قسمت دوم فیلم «اسپایدرمن» منتشر شد.

به نظر می‌رسد که قرار است بخش‌هایی از این فیلم در کشور چک فیلمبرداری شود.

فیلمبرداری دنباله فیلم «اسپایدرمن: بازگشت به خانه» (Spider-Man: Homecoming) تحت عنوان «اسپایدرمن: به دور از خانه» (Spider-Man: Far From Home) از تیرماه امسال در بیشاپس استورتفورد انگلیس آغاز شد و مراحل فیمبرداری در این محل به پایان رسیده و تیم تولید در حال آماده شدن برای انتقال به مکان دیگری هستند. طبق شایعاتی که به تازگی از وبسایت PragueReporter منتشر شده، صحنه‌هایی از این فیلم قرار است در جمهوری چک فیلمبرداری شود. به نظر می‌رسد که مراحل فیلمبرداری این فیلم در دو شهر پراگ و لیبرک صورت می‌گیرد. همچنین سازندگان در حال استخدام سیاهی لشکر برای فیلمبرداری این صحنه ها هستند. با وجود اینکه خلاصه رسمی این فیلم منتشر نشده، اما احتمال می رود که پیتر پارکر به همراه همکلاسی های خود به سفری علمی در اروپا برود.

بدین ترتیب، بخش‌هایی از این فیلم به دور از آمریکا و نیویورک به وقوع می‌پیوندد. مدتی قبل نیز شایعاتی مبنی بر حضور شخصیت مولتن من (Molten Man) در این فیلم منتشر شده بود. تام هالند در نقش پیتر پارکر (مرد عنکبوتی)، جیک جیلنهال در نقش میستریو، زندیا در نقش میشل، جیکوب باتالون در نقش ند لیدز، مریسا تومه در نقش می پارکر، مایکل کیتون در نقش والچر، ساموئل ال جکسون در نقش نیک فیوری، کوبی اسمالدرز در نقش نقش ماریا هیل، نومان اکار در نقش دیمیتری، رمی هی و جی.بی اسموو از جمله ستارگانی هستند که در این فیلم حضور داشته و به‌ایفای نقش می‌پردازند. کارگردانی این فیلم همانند قسمت اول برعهده جان واتس بوده و فیلمنامه این فیلم نیز به قلم کریس مک‌کنا و اریک سامرز نوشته خواهد شد. «اسپایدرمن: به دور از خانه» در تاریخ ۵ جولای ۲۰۱۹ (۱۴ تیر ۱۳۹۸) به روی پرده های سینما می رود. شما نیز اگر نظری داشتید با ما در میان بگذارید.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته شایعاتی درباره محل فیلمبرداری دنباله اسپایدرمن منتشر شد اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.