نوشته‌های تازه

حضور هنری کویل در سریال مورد انتظار «ویچر» (The Witcher) تایید شد.

وی قرار است نقش گرگ سفید این سریال یعنی شخصیت گرالت را ایفا کند.

حضور هنری کویل در سریال مورد انتظار «ویچر» محصول شبکه نتفلکیس به طور رسمی تایید شد. وی قرار است نقش شخصیت گرالت را در این سریال فانتزی ایفا کند. داستان این سریال اقتباسی از رمان نویسنده لهستانی، آندری ساپکوفسکی خواهد بود. به نقل از نتفلیکس، «ویچر» یک داستان حماسی درباره سرنوشت و خانواده را روایت می‌کند. گرالت یک شکارچی هیولای تنها است که سعی دارد در دنیایی که مردمش شرورتر از هیولاها هستند، جایی برای خود پیدا کند. اما متاسفانه هنگامی که سرنوشت وی را به سمت یک جادوگر قدرتمند و یک شاهزاده جوان با رازهایی خطرناک می‌کشاند، این سه باید راهی برای فرار از این سرزمین خطرناک پیدا کنند. در خبرهای گذشته نیز کویل از حضور در این سریال و ایفای نقش شخصیت گرالت ابراز علاقه کرده بود.

کویل در گذشته ثابت کرده که طرفدار بازی های کامپیوتری این مجموعه و رمان ساپکوفسکی است. لورن اشمیت هیسریش وظیفه ساخت این سریال را برعهده دارد. وی در کارنامه کاری به عنوان تهیه کننده اجرایی در سریال‌هایی همچون «مدافعان» (The Defenders) و «دردویل» (Daredevil) حضور داشته است. طبق گفته های شبکه نتفلیکس، این سریال تا قبل از سال ۲۰۲۰ به روی آنتن نمی‌رود. فصل اول این سریال شامل هشتم قسمت خواهد بود. اشاره‌ای هم به جدیدترین اثر کویل در سینما یعنی «ماموریت غیرممکن: فال‌اوت» (Mission: Impossible – Fallout) داشته باشیم که با استقبال خوب منتقدان و طرفداران مواجه شده و توانسته تابه‌اینجا فروش جهانی خود را به رقم خوب ۶۴۷ میلیون دلار برساند. شما نیز اگر نظری داشتید با ما در میان بگذارید.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته حضور هنری کویل در سریال مورد انتظار ویچر تایید شد اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.