http://adl-iran.ir/images/22.gif
نوشته‌های تازه

برت کالن نقش شخصیت توماس وین را در فیلم مستقل «جوکر» (Joker) ایفا می‌کند.

پیش از این الک بالدوین قرار بود نقش این شخصیت را ایفا کند.

به نقل از وبسایت خبری کامیک بوک، کمپانی برادران وارنر تایید کرد که برت کالن قرار است نقش شخصیت توماس وین را در فیلم مستقل «جوکر» (Joker) ایفا کند و جایگزین الک بالدوین خواهد شد. بالدوین به خاطر تضاد زمانی این پروژه با دیگر کارهایش از این فیلم جدا شد و نتوانست در کنار واکین فینیکس در این فیلم حضور داشته باشد. برت کالن در کارنامه کاری خود در فیلم‌هایی چون «روح‌سوار» (Ghost Rider) و «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد» (The Dark Knight Rises) حضور داشته و در سریال‌هایی چون «لاست» (Lost) و «مظنون» (Person of Interest) نیز به ایفای نقش پرداخته است. سازندگان اعلام کردند که در این فیلم با توماس وینی خشن‌تر مواجه خواهیم بود که ظاهر دوستانه کمتری خواهد داشت.

همچنین شخصیت بروس وین در قالب یک پسر جوان در این فیلم حضور دارد. داستان این فیلم در دهه ۸۰ میلادی و در شهر گاتهام به وقوع می پیوندد و باید انتظار صحنه های خشن و غیر منتظره ای از فیلم «جوکر» داشته باشیم که نیمه تاریک تر و تیره تر این شخصیت را به نمایش می گذارد. کارگردانی و نویسندگی این فیلم برعهده تاد فیلیپس خواهد بود که در کارنامه خود ساخت فیلم های موفقی چون «The Hangover» را به ثبت رسانده است. واکین فینیکس در این فیلم نقش شخصیت جوکر را ایفا می کند. همچنین حضور بازیگران دیگری از جمله آرتور فلک، رابرت دنیرو، زازی بیتز، مارک مارون، گلن فلشلر، بیل کمپ و فرانسیس کانروی در این فیلم تایید شده است. «جوکر» در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (۱۲ مهر ۱۳۹۸) به روی‌ پرده‌های سینما می‌رود.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته بازیگر نقش توماس وین در فیلم مورد انتظار جوکر مشخص شد اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.