http://adl-iran.ir/images/22.gif
نوشته‌های تازه

نامه خداحافظی اندرو لینکلن از سریال مردگان متحرک منتشر شد

وی در این متن از مطبوعات به عنوان بخشی از خانو‌اده‌اش یاد کرد.

همانطور که طی خبرهای گذشته نیز گفتیم، اندرو لینکلن پس از پایان یافتن فصل نهم سریال محبوب «مردگان متحرک» (The Walking Dead) از این سریال جدا خواهد شد. وی اولین بار در سال ۲۰۱۰ بود که در این سریال حضور پیدا کرد و حال پس از گذشت هشت سال قرار است از تیم بازیگری این سریال جدا شود. طی جدیدترین اخبار منتشر شده، این بازیگر نامه‌ای رسمی با محوریت خداحافظی از این سریال منتشر کرده است. وی در این نامه نوشت: “از شما ممنونم. به خاطر حضور و پشتیبانی‌هایتان در این ماجراجویی. بابت نه سال ترس، غم و اندوه و خشم. بیایید با این موضوع مواجه شویم که این جسارت و اراده شما بود که این مجموعه تلوزیونی طی ۱۱۵ قسمت ساخته شد و هنوز به کار خود ادامه می‌دهد. همچنین از شما بابت خدمات روزنامه‌نگاری‌تان سپاسگزارم. این سریال با وجود حجم زیاد محتوا درباره زامبی‌ها و اجساد مرده، پر از مواردی است که زنده‌اند؛ داستانی درباره امید، خانواده و دوستی. مردمی که بدون وجود هیچ شباهتی با یکدیگر متوجه این موضوع می‌شوند که کاملا یکسان هستند. مردمی که برای پیدا کردن انسانیت، خانه و سرپناه باهم متحد شده اند و داستانی که احتمالا امروز بیشتر با موقعیت متناسب است تا زمانی که ما تازه شروع به کار کردیم. ریک گرایمز هیجان‌انگیزترین، جالش‌برانگیزترین و راضی‌کننده‌ترین شخصیتی است که در طول دوران کاری‌ام آن را به تصویر کشیده‌ام و برای تقریباً یک دهه، بهترین ماجراجویی‌ای بود که در زندگی کاری و حرفه‌ای خود انجام دادم. فصل نهم حس نمایشی را به من منتقل کرد که همیشه عاشقش بودم؛ حسی که در آن عاشق تمامی سال‌ها و دنیایی بودم که پس از انتشار قسمت آزمایشی هر روز در آن درحال پیشرفت بودیم. با یک محاسبه دقیق من تا این لحظه حدود ۴۰۰ زامبی را در این سریال نابود کرده‌ام.

“اسبی را گم کردم، یک اسب پیدا کردم، دختری را گم کردم که قضیه اصلا خوب پیش نرفت، سگی را خوردم، پانچوی گوشتی را دوبار به تن کردم، سه بار چاقو خوردم، یک بار نیز گلوی مردی را خوردم (متاسفم، کار عجیبی بود و مزه مرغ می‌داد) و ۱۲ بار هم چکمه‌های کابویی‌ام را تعمیر کردم. ما به عنوان یک فیلم مستقل کار خود را آغاز کردیم و سال‌ها بعد به یک مجموعه تلوزیونی محبوب سه‌حرفی تبدیل شدیم. در حین این راه لذت منحصربه‌فرد ملاقات با زامبی‌ها در سرتاسر این سیاره‌ زیبایمان را داشتیم. از توکیو تا جزیره ترینیداد در کرانه شمال ونزوئلا مردم به دلیل عشقشان به داستان تلاش برای بقا و موهای زیبای نورمن ریداس با یکدیگر متحد شدند. بازی در این نقش سفری طوفانی و هیجان‌انگیز برای من بود؛ سفری که با پشتیبانی طرفداران مجموعه و بخش کوچکی از شما دوستان مطبوعاتی شکل گرفت. من در انتظار حمایت شما از فصل بعدی سریال و دوستانم در آتلانتا خواهم بود. برنامه‌ریزی که آنها انجام داده‌اند کاملا بی‌نظیر و شگفت‌انگیز است. پس به‌خاطر همه چیز ممنونم؛ به‌خاطر خوبی‌ها و بدی‌ها. پس تا زمانی که دوباره با هم روبرو شویم خداحافظ. اندرو لینکلن” پخش فصل نهم این سریال از تاریخ ۹ اکتبر امسال (۱۵ مهر) آغاز شده و با انتشار این فصل شاهد افت شدید بینندگان این سریال بوده‌ایم. اندرو لینکلن، نورمن ریداس، لورن کوهن، دانای گوریرا، جفری دین مورگان، ملیسا مک‌براید، آلانا مسترسن، جیمز مک درمیت، کریستین سراتوس، سث گیلیام، تام پین، رایان هرست، سامانتا مورتون،کسدی مک کلنسی، برت باتلر، جان فین، ریس کویرو و زاک مک گاون از جمله ستارگانی هستند که در فصل نهم این سریال حضور داشته و به‌ایفای نقش پرداخته‌اند. شما نیز اگر نظری دراینباره داشتید با ما در میان بگذارید.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته نامه خداحافظی اندرو لینکلن از سریال مردگان متحرک منتشر شد اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.