*****-->
طراحی سیاه قلم
Xبستن تبلیغات
نوشته‌های تازه

دنباله فیلم دیدنی و مورد انتظار گلادیاتور ساخته خواهد شد

طبق اخبار منتشر شده، ریدلی اسکات دنباله این فیلم را کارگردانی می‌کند.

تقریبا حدود ۲ دهه از اکران اثر تاریخی و درام «گلادیاتور» (Gladiator) می‌گذرد؛ فیلمی که توانست اسکار را در همان سال ازآن خود کند. حال به نقل از وبسایت خبری ددلاین، ریدلی اسکات درحال انجام اقدامات لازم برای ساخت دنباله این فیلم است و پیتر کریگ هم قرار است وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را برعهده داشته باشد. ددلاین اعلام کرده با‌ وجود مرگ شخصیت ماکسیموس در پایان قسمت اول، دنباله این فیلم ادامه داستان قسمت اول را روایت می‌کند و به بررسی زندگی لوسیوس پسر لوسیلا می‌پردازد. لوسیوس در قسمت اول با کومودوس پسر مارکوس اورلیوس، رهبر امپراطور رم نیز ارتباطاتی داشت. ماکسیموس با نجات لویسوس و لوسیلا در قسمت اول تاثیر زیادی روی این پسر جوان گذاشت.

تهیه کنندگی «گلادیاتور» در قسمت اول توسط کمپانی دریم‌ورکس پیکچرز صورت گرفته و یونیورسال پیکچرز نیز وظیفه اکران جهانی این فیلم را برعهده داشته است اما در قسمت دوم شاهد همکاری دریم‌ورکس نخواهیم بود و پارامونت پیکچرز وظیفه تولید این فیلم را برعهده خواهد داشت و یونیورسال نیز از نظر مالی در این پروژه مشارکت دارد. ریدلی اسکات بیشتر به خاطر کارگردانی مجموعه ترسناک و مشهور «بیگانه» (Alien) شناخته می‌شود و آخرین اثر این مجموعه تحت عنوان «بیگانه: پیمان» (Alien: Covenant) را نیز کارگردانی کرده است. این کارگردان ۸۰ ساله هم‌اکنون درحال ساخت سریالی تحت عنوان «Raised By Wolves» است که از شبکه TNT به‌روی آنتن می‌رود و قرار است فیلمی درباره زندگی لیندزی آداریو با نقش‌آفرینی اسکارلت جوهانسون بسازد.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته دنباله فیلم دیدنی و مورد انتظار گلادیاتور ساخته خواهد شد اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.