*****-->
طراحی سیاه قلم
Xبستن تبلیغات

صحبت‌های امیلی بلانت درباره قسمت دوم فیلم یک جای ساکت

جان کرازینسکی و امیلی بلانت طی مصاحبه جدید خود درباره موضوع‌های احتمالی برای ساخت قسمت دوم این فیلم صحبت کردند.

به‌تازگی جان کرازینسکی و امیلی بلانت مصاحبه‌ای با وبسایت اینترتینمنت ویکلی انجام داده و درباره داستانی که قصد دارند برای قسمت دوم فیلم ترسناک و موفق «یک جای ساکت» (A Quiet Place) پیش بگیرند، صحبت کردند. امیلی بلانت دراینباره گفت: “از یک نظر، ایده اینکه این خانواده را درحالی ببینیم که هیچکدام از این اتفاقات نیفتاده بودند، جالب است اما چندان مطمئن نیستم چراکه به نظرم الان قسمت بعد مهم است و اینکه چه اتفاقی درادامه می‌افتد. به نظرم طرفداران خیلی روی این خانواده حساب کرده‌اند و داستان می‌تواند شامل موضوع‌های زیادی باشد مخصوصاً برای جان که همزمان با صحبت‌هایمان درحال موشکافی و پیدا کردن داستانی مناسب است.” جان کرازینسکی نیز که قسمت اول را کارگردانی کرد و این خانواده را بوجود آورد، علاقه‌ای به ساخت قسمت دوم نداشت اما هنگامی که ایده‌ای کوچک درباره قسمت دوم به ذهنش رسید تصمیم گرفت که برای این پروژه قدم بردارد.

کرازیسنکی دراینباره می‌گوید: “این دنیایی است که می‌توانی به‌ آن وارد شوی، این تنها یک شخصیت نیست که دوباره خلق شود؛ در واقع یک دنیا است که درآن تجربیات بسیار متفاوت و منحصربه‌فردی را به خود اختصاص داده است. همانند آثاری چون «بیگانه» و «آرواره‌ها» نیست که شخصیت منفی آن همواره تکرار شود؛ در واقع دسته‌ای از قوانین و موقعیت‌هایی است که دنیا درحال تجربه کردن آن است و تو می‌توانی به اشکال متفاوت با آن روبرو شوی.” «یک‌ جای ساکت» پارامونت پیکچرز ۶ آپریل ۲۰۱۸ به‌روی پرده‌های سینما رفت و کار خود در گیشه‌های جهانی را با فروش ۳۳۴ میلیون دلاری به‌پایان رساند. جان کرازینسکی کارگردانی این فیلم را برعهده داشته و در کنار همسر حقیقی خود یعنی امیلی بلانت در این فیلم به‌ایفای نقش پرداخته است. از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به ملیسنت سیموندز و نوآ جوپ اشاره کرد. تاریخ اکران قسمت دوم این فیلم برای ۱۵ می ۲۰۲۰ (۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته صحبت‌های امیلی بلانت درباره قسمت دوم فیلم یک جای ساکت اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

http://tehranap.ir/wp-content/uploads/2017/04/tehranap-2.gif

نوشته‌های تازه
بر چسب ها
2016 aashiqui 2 دانلود آهنگ x265 آهنگ دانلود دانلود آهنگ 95 دانلود آهنگ آسپرین دانلود آهنگ از رادیو جوان دانلود آهنگ اسپانیایی دانلود آهنگ افغانی دانلود آهنگ انت معلم دانلود آهنگ انریکه دانلود آهنگ ای جان دانلود آهنگ ایرانی دانلود آهنگ تولدت مبارک دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید ایرانی دانلود آهنگ جدید حامد همایون دانلود آهنگ جدید خارجی دانلود آهنگ جدید رپ دانلود آهنگ جدید شاد دانلود آهنگ حامد همایون دانلود آهنگ حجت اشرف زاده دانلود آهنگ دوست دارم دانلود آهنگ روزانه دانلود آهنگ سینا شعبانخانی دانلود آهنگ شاد دانلود آهنگ عاشقانه دانلود آهنگ علیشمس و مهدی جهانی دانلود آهنگ قدیمی دانلود آهنگ مسعود صادقلو دانلود آهنگ پازل باند دانلود آهنگ پویا بیاتی دانلود آهنگ گروه سون دانلود آهنگ یاسر بینام دانلود فیلم دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم ایرانی جدید دانلود فیلم ایرانی٬دانلود فیلم دانلود٬دانلود فیلم ایرانی فیلم ایرانی فیلم دوبله فارسی ماجراجویی موزیک پیش نمایش