http://adl-iran.ir/images/22.gif
نوشته‌های تازه

تارون اگرتون در قسمت سوم کینگزمن حضور نخواهد داشت

وی در عین حال اعلام کرد که این بدان معنی نیست که در قسمت‌های بعدی حضور ندارد.

تارون اگرتون به‌تازگی با وبسایت خبری یاهو موویز مصاحبه‌ای انجام داده و درباره اثر جدیدش یعنی «رابین هود» (Robin Hood) صحبت‌هایی کرده است. وی در این بین به طرفدارانش اعلام کرد که در قسمت سوم از مجموعه محبوب «کینگزمن» (Kingsman 3) حضور نداشته و به‌ایفای نقش نمی‌پردازد اما به‌این معنی نیست که در قسمت‌های بعدی حضور ندارد. طبق گفته‌های این بازیگر، خط داستانی و اتفاقات این فیلم به‌گونه‌ای بوده که متیو وان، کارگردان پروژه این تصمیم را گرفت اما هنوز مشخص نیست که بازیگران قدیمی در این قسمت حضور داشته یا بازیگران جدیدی به این فیلم اضافه می‌شوند. اگرتون دراینباره گفت: “من در قسمت جدید مجموعه کینگزمن حضور ندارم. نمی‌دانم اجازه دارم تا در اینباره با شما صحبت کنم یا خیر. حضور نداشتنم در این قسمت به این معنی نیست که در قسمت‌های بعدی حضور ندارم. حدود چند روز پیش با میتو وان دیداری داشتم و صحبت کردم. ما هیج مشکلی با یکدیگر نداشته و هنوز با نظرات یکدیگر موافقیم اما موضوع این است که ماجراجویی بعدی وی به‌شکلی است که من در آن حضور ندارم.

“ایده‌های وی برای ساخت قسمت جدید بسیار هیجان‌انگیز و جذاب است و من بسیار ناراحتم که نمی‌توانم در این ماجراجویی حضور داشته باشم اما این را بگویم که قسمت قبل آخرین باری نبود که شما اگزی را دیدید.” طبق شایعاتی که منتشر شده، اتفاقات این فیلم در قرن ۲۰ به‌وقوع می‌پیوندد و این می‌تواند دلیل غیبت تارون اگرتون از این فیلم باشد چراکه تا به امروز داستان این فیلم در اوایل قرن ۲۱ جریان داشته‌ است. به نظر می‌رسد در این قسمت شاهد شخصیت جوانی به نام کانرد خواهیم بود که آرزوی حضور در جنگ جهانی اول و مبارزه دارد. میتو وان کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی این فیلم را برعهده خواهد داشت. قسمت سوم «کینگزمن» در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۱۹ (۱۷ آبان ۱۳۹۸) به‌روی پرده‌های سینما می‌رود.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته تارون اگرتون در قسمت سوم کینگزمن حضور نخواهد داشت اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.