*****-->
طراحی سیاه قلم
Xبستن تبلیغات

صحبت‌های جدید برایان کرانستون درباره فیلم برکینگ بد

وی پس از انتشار اخبار مربوط به ساخت این فیلم، طی مصاحبه‌ای نظر خود را بین کرد.

مدتی قبل بود که خبر ساخت فیلمی براساس سریال «برکینگ بد» (Breaking Bad) منتشر شد؛ سریالی که شامل ماجراجویی‌های دو مرد قانون‌شکن به نام‌‌های والتر وایت با بازی برایان کرانستون و جسی پینکمن با بازی آرون پال بود و به یکی از شاهکارهای به‌یاد ماندنی وینس گیلیگان تبدیل شد. طبق اخبار منتشر شده، فیلمی که براساس این سریال قرار است ساخته شود، دنباله این سریال خواهد بود و ماجراجویی‌های بعدی جسی پینکمن را به‌نمایش می‌گذارد. با اینحال تا‌کنون هیچ بیانیه رسمی مبنی بر ساخت این فیلم منتشر نشده است. کرانستون طی مصاحبه با ایندی وایر، دیدگاه و انتظاراتش به عنوان یک هایزنبرگ سابق نسبت به این فیلم را مطرح کرد: “من همیشه درباره این موضوع بحث‌های متفاوتی می‌شنوم. من واقعا تا به‌امروز فیلمنامه‌ای با محتوای داستان این فیلم نخوانده‌ام پس تایید نمی‌کنم که این اتفاق در حال به‌وقوع پیوستن است. من حتی نمی‌دانم که در آن نقشی دارم یا خیر. صادقانه از هیچ چیزی نسبت به این موضوع اطلاعی ندارم اما می‌دانم که والتر وایت مرده. اینکه بازگشت او چگونه ممکن خواهد بود را نمی‌دانم، شاید توی فلش بک ها این موضوع امکان‌پذیر باشد.”

هنگامی که از وی درباره فرصت جدیدی که به جسی پینکمن داده شده سوال کردند، وی گفت : “شکلی که آرون این شخصیت را تحت شعاع قرار داد یا شاید بتوانیم بگوییم شخصیت وی را تحت شعاع قرار داد، جذابیتی انسان‌دوستانه به وی اضافه کرد. او دقیقا مانند پسری گمشده بود و در مرز تبدیل شدن به یک مرد بود و تنها برخی راهنمایی‌ها را در زندگی‌‌اش گم کرده بود. وی به شدت دوست‌داشتنی است به‌نحوی که عاشقش می‌شوید. به نظر من گیلیگان سریال را به بهترین شکل به‌پایان رساند. والتر وایت باید می‌مرد چراکه مسبب تمام بدبختی‌ها و سختی‌ها بود و جسی تنها تماشاچی مطلوم و در خدمت وی بود و برای همین نیز بهایی پرداخت کرد. با وجود اینکه نمی‌دانم در ذهن گیلیگان چه می‌گذرد اما دوست دارم تلاش جسی برای شکست قالب شخصیت‌اش و پیدا کردن ندای درونش را ببینم. چیزی که باعث می‌شود وی به عنوان یک انسان نیرو بگیرد، صداقت و پاکی‌اش است و اینکه اجازه می‌دهد هرکسی وارد زندگی‌اش شود و اینکه بتواند خوشحال باشد زیرا من در طول سریال هیچ‌وقت احساس نکردم که جسی واقعا خوشحال است.” شما نیز اگر نظری داشتید با ما در میان بگذارید.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته صحبت‌های جدید برایان کرانستون درباره فیلم برکینگ بد اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

http://tehranap.ir/wp-content/uploads/2017/04/tehranap-2.gif

نوشته‌های تازه
بر چسب ها
2016 aashiqui 2 دانلود آهنگ x265 آهنگ دانلود دانلود آهنگ 95 دانلود آهنگ آسپرین دانلود آهنگ از رادیو جوان دانلود آهنگ اسپانیایی دانلود آهنگ افغانی دانلود آهنگ انت معلم دانلود آهنگ انریکه دانلود آهنگ ای جان دانلود آهنگ ایرانی دانلود آهنگ تولدت مبارک دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید ایرانی دانلود آهنگ جدید حامد همایون دانلود آهنگ جدید خارجی دانلود آهنگ جدید رپ دانلود آهنگ جدید شاد دانلود آهنگ حامد همایون دانلود آهنگ حجت اشرف زاده دانلود آهنگ دوست دارم دانلود آهنگ روزانه دانلود آهنگ سینا شعبانخانی دانلود آهنگ شاد دانلود آهنگ عاشقانه دانلود آهنگ علیشمس و مهدی جهانی دانلود آهنگ قدیمی دانلود آهنگ مسعود صادقلو دانلود آهنگ پازل باند دانلود آهنگ پویا بیاتی دانلود آهنگ گروه سون دانلود آهنگ یاسر بینام دانلود فیلم دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم ایرانی جدید دانلود فیلم ایرانی٬دانلود فیلم دانلود٬دانلود فیلم ایرانی فیلم ایرانی فیلم دوبله فارسی ماجراجویی موزیک پیش نمایش