http://adl-iran.ir/images/22.gif
نوشته‌های تازه

صحبت‌های هیو جکمن درباره بازگشت شخصیت ولورین به سینما

این بازیگر مشهور طی مصاحبه جدید خود اعلام کرد که ولورین دوباره باز خواهد گشت.

همانطور که می‌دانید هیو جکمن بازیگر مشهور هالیوودی که به‌خاطر بازی در نقش شخصیت ولورین در دنیای ابرقهرمانی شناخته می‌شود، پس از بازی در فیلم «لوگان» (Logan) با این نقش خداحافظی کرد. این خداحافظی سوالات بی‌پاسخ زیادی را باقی گذاشت و طرفداران را به فکر فرو برد که سرنوشت این شخصیت محبوب مجموعه «مردان ایکس» (X-Men) به کجا می‌رسد؟ آیا پس از ادغام دیزنی و فاکس و با ریبوت شدن این مجموعه، کارکترهای این مجموعه نیز ریبوت می‌شوند؟ در میان این سوالات بی‌پاسخ و تئوری‌های فراوانی که شاهد هستیم، هیو جکمن به تازگی با برنامه هفتگی Sunday Today مصاحبه‌ای انجام داده و ادعا می‌کند که شخصیت ولورین قطعاً باری دیگر به سینماها باز خواهد گشت. او دراینباره گفت: “ولورین قطعاً باز می‌گردد. یک نفر بالاخره اختیار و کنترل این شخصیت را به دست می‌گیرد.” وی به این موضوع اشاره کرد که قطعاً خودش دیگر نقش این شخصیت را ایفا نمی‌کند و گفت:

“نه من دیگر قرار نیست نقش این شخصیت را ایفا کنم اما رایان رینولدز به شکل بی‌رحمانه‌ای مدام این را از من ‌می‌خواهد.” مدتی پیش نیز هیو جکمن مصاحب‌ای با یاهو اینترتینمنت انجام داد که طی آن از وی پرسیده شد اگر دنباله فیلم ددپول توسط جیسون ریتمن کارگردانی شود، حاضر است باری دیگر نقش ولورین را ایفا کند یا خیر. این بازیگر گفت: “رایان رینولدز از شما خواسته این سوال را بپرسید؟ چراکه بیشتر شبیه سوال انحرافی است. من جیسون ریتمن و رایان رینولدز را دوست دارم اما متاسفم رایان، در حال حاضر باید بیشتر از این‌ها تلاش کنی تا راضی شوم.” نظر شما دراینباره چیست؟ آیا با حضور دوباره هیو جکمن در مجموعه «مردان ایکس» و ایفای نقش شخصیت ولورین موافقید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته صحبت‌های هیو جکمن درباره بازگشت شخصیت ولورین به سینما اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.