http://adl-iran.ir/images/22.gif
نوشته‌های تازه

حضور کیانو ریوز در قسمت چهارم داستان اسباب‌ بازی‌

طبق خبرهای منتشر شده، این بازیگر قرار است نقش شخصیتی مرموز را در این انیمیشن ایفا کند.

کیانو ریوز بازیگر مشهور و سرشناس هالیوودی که در کارنامه کاری خود حضور در آثار موفقی همچون «جان ویک» (John Wick) و «ماتریکس» (The Matrix) را به‌ثبت رسانده، قرار است نقش شخصیتی مرموز را در قسمت چهارم انیمیشن محبوب «داستان اسباب بازی‌» (Toy Story 4) ایفا کند. صداپیشه شخصیت باز لایتر، تیم الن طی مصاحبه‌ای این خبر را تایید کرد. طی اخبار منتشر شده، کمپانی دیزنی علاوه بر شخصیت‌های قدیمی و اصلی این انیمیشن چون کلانتر وودی، باز لایتر و جسی کارکترهای جدیدی را نیز به قسمت چهارم اضافه کرده است اما هنوز مشخص نیست که ریوز قرار است صداپیشگی کدام شخصیت را برعهده داشته باشد. تیم الن اعلام کرد که شخصیت ریوز با وجود اندام کوچکش تاحدودی زندگی مشابه باز لایتر داشته چراکه زندگی او دست‌خوش تغییرات بزرگی شده است و وی را از جایگاهی بالا به جایگاهی پایین‌تر هدایت کرده است.

در خلاصه داستان این انیمیشن آماده است، کلانتر وودی همواره درباره جایگاهش در دنیا مطمئن بوده و اولویتش را مراقبت و توجه به کودکی که وی را در اختیار دارد، قرار داده است حال این کودک می‌خواهد اندی باشد یا بانی. هنگامی که بانی اسباب بازی مخالفی به نام فورکی را به جمع اسباب بازی‌هایش اضافه می‌کند، وودی و دوستان قدیمی و دوستان جدیدش به این موضوع پی می‌برند که دنیا برای یک اسباب بازی چقدر می‌تواند بزرگ باشد. تام هنکس در نقش وودی، تیم الن در نقش باز لایتیر، جوان کوساک در نقش جسی، استل هریس در نقش خانم سیب زمینی، دان ریکلز در نقش آقای سیب زمینی، والس شاون در نقش رکس، بلیک کلارک در نقش اسلینکی داگ، امیلی هاندر نقش بانی، تونی هال، و جوردن پیلی از جمله صداپیشگان این انیمیشن هستند. «داستان اسباب بازی ۴» در تاریخ ۲۱ ژوئن ۲۰۱۹ (۳۱ خرداد ۱۳۹۸) به‌روی پرده‌های سینما می‌رود.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته حضور کیانو ریوز در قسمت چهارم داستان اسباب‌ بازی‌ اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.